- : -
TROOPERS
FBC Hranice

TROOPERS - FBC Hranice 9:6
2. Rudolf Večeřa, 4. Jan Grábl, 7. Petr Voltner, 13. Rudolf Večeřa, 38. Jan Grábl, 49. Tomáš Pavla, 57. Daniel Budík, 58. Daniel Hruška, 59. Jiří Knotek - 16. Marek Hloch, 23. Marek Hloch, 28. Jan Kolajta, 40. Jan Kolajta, 56. René Mikel, 56. Marek Hloch; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Jan Chrást 14 - Jakub Kosar 26; po třetinách: 4:1, 1:3, 4:2;
65:00
Komentář trenéra domácích: Zápas jsme si zkomplikovali sami ve druhé třetině, kdy jsme byli příliš statičtí v obraně i útoku. Nakonec jsme závěr zvládli lépe, i když to také mohlo dopadnout naopak. Děkujeme soupeři, že nám ukázal, na čem pracovat. A divákům za příjemnou kulisu.
60:00
Střely ve třetí třetině: 12:8
60:00
Střely celkem: 34:20
60:00
Komentář trenéra hostu: Jako kazdý zapas proti Troopers jsme byli velmi nervozni a vyplaseni. Od druhe tretiny vyrazne zlepseni od naseho tymu a velka pochvala ze jsme zapas nevzdali a dohrali ho dustojne. Souperi gratulace. Diky rozhodcim divakum.
60:00
58:45
Hostující Dobeš se po gólu domácích naštval a vysloužil si dvouminutový trest. Toto rozhodnutí ještě aktivně řeší s rozhodčími.
58:44
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jiří Knotek bez asistence (9:6).
58:44
Vyloučen hráč Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za nesportovní chování.
57:14
Timeout FBC Hranice
57:14
Vážení sportovní přátele, naprosté zmrtvýchvstání provedli domácí Troopers a nasázeli svému soupeři dva góly. Obě branky byly nekompromisně zakončeny.
57:13
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Hruška bez asistence (8:6).
57:13
Time-out tým FBC Hranice.
56:30
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (7:6).
55:46
A máme vyrovnáno! Netřeba komentovat oba borce- jejich forma táhne celý tým a po necelých 16ti minutách hry máme vyrovnané skóre.
55:45
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (6:6).
55:09
Z otočky právě hostující René Mikel vstřelil branku! Brankář Chrást si tento zákrok za rámeček nedá.
55:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Štěpán Potsch (6:5).
53:22
Hostující sniper Hloch teď jen odmítavě posoudil verdikt rozhodčích, kterým se nezdál jeho zákrok na soupeře.
51:25
Domácí po gólu opět ožili a psychologicky mají navrch nad svýmu soupeři. Tento gól byl velmi důležitý.
48:55
Tom Pavla s ledovým klidem vyčkal na vhodnou chvíli a bekhendem poslal míček do branky. Nutno dodat, že k trestnému střílení došlo kvůli samostatnému úniku domácího hráče, kterému bylo znemožněno skórovat za pomocí nedovolených prostředků hostujícím hráčem.
48:54
Branku družstva TROOPERS vstřelil Tomáš Pavla z trestného střílení (6:4).
46:47
Domácí Suchomel se vášnivě napřáhl florbalkou a sekl soupeře. Za tento počin mu byl udělen dvouminutový trest.
46:46
Vyloučen hráč Tomáš Suchomel družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
46:03
Po dlouhé odmlce střelců se konečně odhodlal vystřelit domácí Budík.
45:35
Hra začíná být velmi nervózní.
44:46
Oba celky teď zaváhaly na půlce a dopřáli si tak vzájemně šanci ke skórování.
43:33
Hraje se velmi důrazně, avšak v rámci pravidel.
42:41
Domácí Knotek chtěl překvapit hostujícího gólmana, avšak bez úspěchu.
40:44
Hraje se v opatrém tempu. Hranice skvěle brání a domácí se nedokáží prosadit.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: 9:6.
40:00
39:05
Opět se naše rozjeté duo Kolajta-Hloch zapsali do statistik a snižují tak před koncem druhé třetiny na rozdíl jediné branky.
39:04
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta, asistoval Marek Hloch (5:4).
37:52
Mati našel samotného Grábla před brankou hostů a ten nekompromisně vsítil míček za Kosarovy záda.
37:51
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Grábl, asistoval David Mati (5:3).
36:55
Domácí Troopers mají velké potíže s rozehrávku. Teď se ocitl sám ve velké šanci hostující borec, který však netrefil míček ideálně a nakonec neohrozil branku domácích.
35:48
Hra se zpomalila. Oba dva celky se nehrnou do bezhlavého útočení, a tak je vidět spíše pomalejší florbal.
33:47
Hostím teď pomohla branková konstrukce. Tom Suchomel orazítkoval břevno.
32:55
Hostující celek je momentálně daleko živější a domácím se nedaří ohrozit branku soupeře.
32:16
Daler teď přestřelil z velmi blízké pozice.
27:48
A máme zde další změnu ve skóre. Tentokrát si prohodili role Kolajta s Hlochem, kdy první jmenovaný snižuje na rozdíl jediné branky.
27:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta, asistoval Marek Hloch (4:3).
25:04
K velkému překvapení obou byli oba dva borci vyloučeni. Rozhodčí jim patrně chtěl dopřát dvouminutový odpočinek.
25:03
Vyloučen hráč Vít Mlejnek družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
25:03
Vyloučen hráč Marek Hloch družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
24:19
Hostující Hloch teď neproměnil nájezd! Chrást si pohlídal soupeřův blafák a zabránil mu ve skórování.
23:12
A máme zde druhou branku hostujícího celku. Souhra Hloch-Kolajta zafungovala i v tomto případě a Hranice tak snižuje na 4:2.
22:28
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (4:2).
20:01
Střely v první třetině 13:6 z pohledu domácích.
20:00
20:00
Hra probíhala ve svižném tempu, kdy daleko nebezpečnější byli domácí. Hostující celek bude muset o přestávce zjistit, jaký recept by mohl na domácí Troopers platit.
20:00
19:15
Oba celky teď vyzkoušeli pozornost gólmanů. Ti nicméně mají své oči na stopkách a nedovolili změnu skóre.
15:37
A máme zde první gól hostujícího celku! Po vyhraném osobním souboji překonal domácího gólmana Honzu Chrásta Mara Hloch a snížíl tak na 4:1.
15:36
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (4:1).
12:09
Hostující gólman teď nemůže mít čisté svědomí. Míček mu jen tak tak podjel pod rukou a skóre je po 12ti minutách hry už 4:0.
12:08
Branku družstva TROOPERS vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Jan Daler (4:0).
11:18
Mati se nyní pokusil napodobit centr z fotbalu. Adresát této originální nahrávky se pokusil zakončit nohou, avšak bez úspěchu.
10:03
Hostům se zatím stále nedaří jakkoli ohrozit branku domácích. Troopers velmi dobře brání.
09:29
Večeřa teď velmi šikovně vybídl Budíka ke střele, ta však byla zblokována.
07:29
Domácí jsou při chuti a nedávají hostím jediný souboj zadarmo. To se také odráží na světelné tabuli na které už svítí skóre 3:0.
06:28
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Voltner, asistoval Rudolf Večeřa (3:0).
04:14
Po relativně dymanickém úvodu se velmi brzy chopili slova domácí. První branku vstřelil Rudy Večeřa po nedůrazu domácí obrany a druhý gól vznikl chybou v obranném pásmu hostí.
03:11
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Grábl, asistoval Jiří Knotek (2:0).
02:43
Vyloučen hráč Marek Hloch družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
01:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil Rudolf Večeřa, asistoval Petr Kadlec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Jiří Vraj, Marek Hloch, Jan Grygar, Jaroslav Král, Jan Kolajta
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Daniel Budík, Jakub Peška, Jiří Knotek, Vít Mlejnek