3:0
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FAT PIPE TJ Slovan Havířov 7:5
8. Patrik Svoboda, 13. David Vodica, 28. Jan Veselý, 37. Jan Pavelec, 55. David Vodica, 56. David Vodica, 59. Jan Veselý - 18. Quang Mink Nguyen, 20. František Kyc, 33. Jakub Hronek, 33. Quang Mink Nguyen, 39. Kryštof Fusek; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:3 + František Kyc ČK1 + 5 + Jakub Hloušek 5 + ČK1; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Radek Vičánek 4, Lukáš Slovák 6 - David Hloušek 24; po třetinách: 2:2, 2:3, 3:0;
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Dramatické, tvrdé utkání, které jsme zlepšenou hrou ve třetí třetině otočili na naši stranu. Škoda zbytečně vyhroceného závěru, který zkazil celkový dojem zápasu. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.

60:00
Vyjadření trenéra hostů: Připadali jsme si jak na nádraží, utkání beze smyslu. Soupeř kvalitní na míčku, těšíme se na odvetu.
60:00
59:56
Vyloučen hráč Jakub Hronek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
59:53
Timeout Zlín Lions
59:53
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 5 minut za hrubost.
59:53
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov do konce utkání.
59:34
Vyloučen hráč František Kyc družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov do konce utkání.
59:34
Vyloučen hráč František Kyc družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 5 minut za hrubost.
58:54
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Veselý bez asistence (7:5).
55:50
Branku družstva Zlín Lions vstřelil David Vodica bez asistence (6:5).
54:39
Branku družstva Zlín Lions vstřelil David Vodica z trestného střílení (5:5).
47:43
Vyloučen hráč Jakub Vít družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Slovák družstva Zlín Lions
40:00
40:00
38:42
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek, asistoval František Kyc (4:5).
36:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Pavelec, asistoval Radomír Bureš (4:4).
32:53
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Quang Mink Nguyen, asistoval František Kyc (3:4).
32:27
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hronek, asistoval Jakub Hloušek (3:3).
27:27
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Veselý bez asistence (3:2).
20:00
20:00
19:44
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval David Hloušek (2:2).
17:22
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Quang Mink Nguyen bez asistence (2:1).
16:48
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
16:48
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
12:26
Branku družstva Zlín Lions vstřelil David Vodica bez asistence (2:0).
08:11
Vyloučen hráč Matěj Rozehnal družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
07:03
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Jakub Vít (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE TJ Slovan Havířov: brankář: David Hloušek; hráči v poli: David Vrána, Lukáš Pavlas, Quang Mink Nguyen, Kryštof Fusek, František Kyc
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Radek Vičánek; hráči v poli: Matěj Klímek, Vojtěch Valůšek, Jan Pavelec, David Vodica, Adam Jiříček