0:1
4:2
- : -

FBC Intevo Třinec - FBC Vikings Kopřivnice 5:6
13. Martin Cemerek, 31. David Lisztwan, 38. Ondřej Bajtek, 44. Jiří Martynek, 45. Ondřej Bajtek - 8. Jan David, 12. Ondřej Monsport, 12. Jan Polášek, 16. Ondřej Holaň, 34. Vítězslav Križ, 42. Vítězslav Križ; rozhodčí: Ondřej Lepík - Jan Piško; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Kreis ? - Adam Strouhal ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 4:2;
45:00
44:43
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Ondřej Bajtek, asistoval Jiří Martynek (5:6).
43:35
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Jiří Martynek, asistoval Adam Szkandera (4:6).
43:20
Timeout FBC Intevo Třinec
41:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vítězslav Križ, asistoval Lukáš Michna (3:6).
37:50
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Ondřej Bajtek, asistoval Martin Cemerek (3:5).
36:58
Vyloučen hráč Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
33:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Vítězslav Križ, asistoval Ondřej Holaň (2:5).
30:28
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil David Lisztwan, asistoval Jiří Martynek (2:4).
30:00
30:00
25:15
Vyloučen hráč Vítězslav Križ družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
21:15
Vyloučen hráč Šimon Czernek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
15:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň, asistoval Ondřej Monsport (1:4).
15:00
15:00
12:50
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Martin Cemerek, asistoval Adam Szkandera (1:3).
11:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Polášek, asistoval Vojtěch Monsport (0:3).
11:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Monsport, asistoval Jakub Küffer (0:2).
07:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan David, asistoval Tomáš Kusz (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Adam Strouhal; hráči v poli: Jan Polášek, Vítězslav Križ, Robert Socha, Ondřej Holaň, Lukáš Michna
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Marek Gawlik; hráči v poli: Adam Szkandera, Ondřej Cmiel, Jiří Martynek, Šimon Czernek, David Lisztwan