3:0
- : -
FbC Skuteč

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FbC Skuteč 12:2
1. Petr Janíček, 7. Michal Krejcar, 8. Rudolf Suk, 11. Petr Janíček, 12. Petr Janíček, 13. Petr Janíček, 20. Stanislav Karban, 26. Tomáš Zíbr, 29. Karel Vašák, 32. Petr Janíček, 36. Denis Dlouhý, 45. Stanislav Karban - 3. Adam Vařejčko, 14. Adam Vařejčko; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Martin Volf; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: David Stibor 27 - Dominik Pešek 16; po třetinách: 6:2, 3:0, 3:0;
46:00
Hodnocení trenéra hostí:
Velká marodka mě dostala do pole a odehrál jsem první utkání v regionální lize. Děkujeme soupeři za utkání.
46:00
Hodnocení vedoucího domácích: Soupeřovi hráči měli svoji kvalitu. Využili jsme však naše zkušenosti a početní převahu a to pro tentokrát stačilo. Díky skvělému výkonu našeho brankáře Karla Godára, který obětavě hájil svoji svatyni se nám dařilo od začátku navyšovat náskok.
45:00
44:59
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Stanislav Karban, asistoval Petr Janíček (12:2).
35:45
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Denis Dlouhý, asistoval Michal Krejcar (11:2).
33:49
Vyloučen hráč Lukáš Kusý družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:13
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Rudolf Suk (10:2).
30:00
30:00
29:59
Skuteč zvýšila aktivitu a tlak na bránu, avšak branku nevstřelila. Naopak Dvůr Králové trestal každou chybu v obraně Skutče.
29:58
Střely na bránu: 10:8
28:46
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Karel Vašák, asistoval Tomáš Zíbr (9:2).
25:08
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Tomáš Zíbr, asistoval Karel Vašák (8:2).
23:45
Tým Skutče vsází na rychlé protiůtoky, ale všechny jejich pokusy likviduje obrana Dvora Králové.
19:04
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Stanislav Karban, asistoval Tomáš Zíbr (7:2).
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Dominik Pešek družstva FbC Skuteč na 2 minuty za držení.
14:59
Týmu Dvora Králové se vyplatila přesná střelba z první a na konci 1. třetiny vede 6:2.
14:58
Střely na bránu: 9:13
13:21
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Adam Vařejčko, asistoval Adam Krátký (6:2).
12:35
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Michal Krejcar (6:1).
11:47
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček bez asistence (5:1).
10:48
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Denis Dlouhý (4:1).
07:05
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Denis Dlouhý (3:1).
06:12
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Michal Krejcar, asistoval Petr Janíček (2:1).
02:49
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Adam Vařejčko, asistoval Ondřej Krejčí (1:1).
00:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Denis Dlouhý, Pavel Kuneš, Rudolf Suk, Petr Janíček, Michael Havran