0:1
2:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FTC Vysoké Mýto 2:9
31. Tomáš Martinásek, 45. Tomáš Martinásek - 6. Jakub Poláček, 7. Zdeněk Kyndl, 8. Jakub Hrdina, 9. Pavel Barák, 13. Jan Ossendorf, 14. Zdeněk Kyndl, 19. Luboš Kovář, 32. Vojtěch Novák, 43. Radim Filip; rozhodčí: Pavel Špryňar - Antonín Živný; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jonáš Marek 27 - Michael Drahoš 23; po třetinách: 0:6, 0:1, 2:2;
45:00
44:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Martinásek, asistoval Radek Tomeš (2:9).
42:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Radim Filip, asistoval Kateřina Vaňásková (1:9).
38:28
Vyloučen hráč Tomáš Buryšek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:28
Vyloučen hráč Radim Filip družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:23
Vyloučen hráč Jakub Ludvíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
32:12
Vyloučen hráč Luboš Kovář družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Kateřina Vaňásková (1:8).
30:53
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Martinásek bez asistence (1:7).
30:00
30:00
18:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Luboš Kovář, asistoval Matěj Prokop (0:7).
15:00
15:00
13:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Zdeněk Kyndl, asistoval Matěj Prokop (0:6).
12:45
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Ossendorf, asistoval Pavel Barák (0:5).
08:54
Vyloučen hráč Aleš Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
08:38
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
08:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Pavel Barák bez asistence (0:4).
07:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jakub Hrdina bez asistence (0:3).
06:15
05:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jakub Poláček, asistoval Pavel Barák (0:1).
00:11
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil Petr Minář.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Antonín Živný.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jonáš Marek; hráči v poli: Matyáš Holub, Petr Minář, Aleš Rozlívka, Matouš Neugebauer, Ondřej Zölfl