1:2
2:0
- : -

SOKOLI Pardubice B - FBC SION - DDM Nová Generace 5:2
5. Jan Kodaj, 15. František Kadavý, 27. David Plachý, 34. František Kadavý, 38. Jakub Dynter - 20. Adam Cepko, 23. Adam Cepko; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Martin Stehlík 18 - Daniel Paar 27; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:0;
45:00
42:46
Hra je tak rychlá, že nestačím vymýšlet nějaké komentáře.
38:55
Pardubický brankář nepustil žádnou šanci protihráčů - a to jich bylo hodně.
37:49
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil Jakub Dynter, asistoval Matyáš Oliva (5:2).
36:13
Pardubičtí hráči pálí na bránu soupeřů o sto šest.
35:45
Vyloučen hráč Adam Cepko družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za blokování hokejky.
33:47
Geniální zdravotník Míša Novák pomohl se zraněním hráči z FBC SION.
33:06
Timeout FBC SION - DDM Nová Generace
33:06
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil František Kadavý, asistoval Jan Kodaj (4:2).
32:26
Pardubičtí hráči mají spoustu šancí, žádnou ale neproměnily.
30:48
Hra se přelévá ze strany na stranu.
30:00
30:00
26:40
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil David Plachý, asistoval Filip Oliva (3:2).
25:28
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice B neproměnil František Kadavý.
25:28
Franta Kadavý se svým nájezdem neuspěl, provedl ho totiž naprosto tragicky.
22:13
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Cepko, asistoval Adam Jedlička (2:2).
19:25
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Cepko, asistoval Jan Tříska (2:1).
15:00
15:00
14:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil František Kadavý, asistoval David Kabrhel (2:0).
10:45
Došlo k závažnému zjištění - hráč hostí č. 48, se pokusil vystřelit, díky tomu už teď všichni vědí, že tento hráč má největší ránu na občance...
04:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil Jan Kodaj, asistoval Jan Buben (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Daniel Paar; hráči v poli: Leoš Bárta, David Jedlička, Adam Jedlička, Jan Tříska, Adam Cepko
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice B: brankář: Martin Stehlík; hráči v poli: David Plachý, Vojtěch Mareš, Jakub Dynter, Ondřej Vávra, Filip Oliva