3:1
1:2
- : -

FBC Česká Skalice - FbK Orlicko-Třebovsko B 4:3
1. Adam Ducháč, 10. Šimon Príbojský, 13. Tomáš Klíma, 22. Šimon Príbojský - 7. Ondřej Plašil, 26. Jáchym Kubíček, 27. Jáchym Kubíček; rozhodčí: Radim Urban - Tobiáš Vacek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Horác Al Sofy 18 - Vojtěch Eliáš 13; po třetinách: 3:1, 1:2;
28:00
27:58
Vyloučen hráč #13 Jáchym Kubíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za hrubost.
26:42
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #13 Jáchym Kubíček bez asistence (4:3).
26:36
Timeout FBC Česká Skalice
25:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #13 Jáchym Kubíček, asistoval #98 František Vaňous (4:2).
21:55
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #29 Šimon Príbojský, asistoval #26 Maxmilián Medek (4:1).
14:00
14:00
12:50
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #99 Tomáš Klíma, asistoval #9 Matěj Skořepa (3:1).
11:42
Hezký zákrok od brankáře Orlicka Třebovska
11:07
Hráč Filip Mareš opakovaně netrefuje branku
09:52
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #29 Šimon Príbojský, asistoval #15 Adam Ducháč (2:1).
06:17
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #87 Ondřej Plašil, asistoval #76 Petr Marhold (1:1).
00:44
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil #15 Adam Ducháč bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Urban a Tobiáš Vacek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko B: brankář: Vojtěch Eliáš; hráči v poli: Filip Mareš, Erik Borek, Filip Kaplan, Jan Auxt, Jan Doležal