0:4
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:9
2. Petra Miková, 20. Radka Schubertová - 1. Leontýna Gracová, 4. Leontýna Gracová, 7. Tereza Kunčíková, 13. Terezie Plachká, 21. Leontýna Gracová, 30. Vanessa Filuschová, 31. Leontýna Gracová, 32. Kristýna Gajdečková, 33. Terezie Plachká; rozhodčí: David Musial - Vladislav Tuček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Markéta Šliwová ? - Viktorie Mazurová ?; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:4;
36:00
33:10
Hranice mají velké šance, ale chybí zakončení.
32:34
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Terezie Plachká, asistoval Nela Pospěchová (2:9).
31:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Kristýna Gajdečková, asistoval Karolína Filuschová (2:8).
30:31
Timeout FBC Hranice
30:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Leontýna Gracová, asistoval Vanessa Filuschová (2:7).
29:52
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vanessa Filuschová, asistoval Leontýna Gracová (2:6).
20:40
Opava ale odpovídá v několika vteřinách.
20:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Leontýna Gracová, asistoval Tereza Kunčíková (2:5).
19:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radka Schubertová, asistoval Simona Hradilová (2:4).
19:47
Radkaaaaa! Krásná střela a výmet.
16:00
Opava hraje na granáty přes celé hřište a Hranice se snaží zakončit.
13:00
Chyba v hranické obraně a šmudla do prázdné.
12:55
12:01
V první třetině Opava skórovala hlavně díky střelecké převaze, ale to Hranice určitě nerozhodí.
12:00
12:00
06:40
Hranice ztratily míček v obranném pásmu a dostali rychlý gól do prázdné.
06:01
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Tereza Kunčíková, asistoval Leontýna Gracová (1:3).
05:05
Hranice neproměňují velké šance před opavskou bránou.
03:20
Krásná střela z úhlu poslala Opavu zpět do vedení.
03:15
01:20
Hranice sice dostávají rychlý gól ale jěště rychleji na něj odpovídají perfektní rozehrávkou.
01:19
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petra Miková, asistoval Simona Hradilová (1:1).