1:3
1:1
- : -

Florbal Sokolov - FBC DDM Kati Kadaň 2:8
40. Jan Šafránek, 57. Štěpán Mosler - 5. Mikuláš Kulík, 7. Dominik Mach, 18. Lukáš Pardubský, 20. Lukáš Pardubský, 24. Kryštof Bandas, 28. David Budák, 36. Mikuláš Kulík, 42. Daniel Jäschke; rozhodčí: Jakub Matějka - Michal Žáček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 45 - Vojtěch Jiráček 26; po třetinách: 0:4, 1:3, 1:1;
60:00
Trenér hostí Erik Sterba: Musim dnes pochvalit mlady kluky jak se toho ujali. Po cely zapas nam lital micek od hole a backchecking fungoval na jednicku. Treti tretinu to sice mohlo byt lepsi, ale nastesti uz jsme meli nahrano. Dekujeme souperi za cisty a poklidny zapas. Zdravime fanousky.
60:00
Trenér domácíh Jakub Stejskal:
Hosté přijeli na zápás po všech stránkách jednoznažně lépe připraveni a zaslouženě si odvážejí 3 body.
60:00
58:10
Vyloučen hráč Kryštof Kadlec družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
56:48
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Jan Šafránek (2:8).
45:15
Vyloučen hráč Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:29
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Dominik Mach (1:8).
40:00
40:00
39:20
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Šafránek, asistoval Matouš Tesař (1:7).
35:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (0:7).
31:10
Vyloučen hráč Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
27:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil David Budák, asistoval Marcel Kalfiřt (0:6).
23:48
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Kryštof Bandas, asistoval Patrick Lenke (0:5).
20:00
20:00
19:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Marek Pokorný (0:4).
17:56
Vyloučen hráč Ladislav Froněk družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou.
17:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Mikuláš Kulík (0:3).
06:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Dominik Mach, asistoval Daniel Jäschke (0:2).
04:20
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Petr Strnad (0:1).
03:08
Soukupova střela letěla těsně vedle branky hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Matějka a Michal Žáček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: René Chodura, Daniel Jäschke, Michal Kolitsch, Jiří Němec, Dominik Mach
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Aleš Hoch, Štěpán Mosler, Petr Kleiner, Petr Hoch, Kryštof Kadlec