1:3
0:2
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:7
34. Tobiáš Franc - 11. Jakub Dufek, 17. Robert Petr Koudelka, 32. Antonín Votava, 38. Antonín Votava, 38. Robert Petr Koudelka, 41. Lukáš Kafka, 48. Martin Škorpa; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Patrik Urban 20 - Josef Šedivý 20; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostů (O. Lupoměch): Od začátku až do konce jsme šli pro 3 body. Kromě výpadku v 1. polovině 2. třetiny jsme měli zápas pod kontrolou. Děkujeme soupeři a rozhodčím za férovou hru
60:00
Komentář trenéra domácích (Jiří Kuthan): Do zápasu jsme nastoupili bez odhodlání a motivace. První třetina byla vyčkávací na soupeřovo hru. Nedařilo se nám plnit útočné úkoly. Ve třetí třetine se nám povedlo vystupňovat tempo a dokázali jsme, že můžeme hrát i s nejlepšími týmy. Děkuji hráčům, soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
53:22
Hosté jsou v plném počtu.
51:22
Vyloučen hráč Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:47
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
47:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Škorpa, asistoval Filip Gabriel (1:7).
47:47
Škorpa přehazuje ležícího Urbana a zvyšuje náskok pražského celku.
46:34
Plzeň teď neproměňuje vekou šanci.
42:46
Netrefa střílí pouze do břevna.
40:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Adam Pospíchal (1:6).
40:25
Hostům se vstup do třetí třetiny opravdu vydařil.
40:00
40:00
37:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Robert Petr Koudelka, asistoval Marek Matoušek (1:5).
37:40
Koudelka nekompromisně posílá míček za Urbana.
37:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava bez asistence (1:4).
36:15
Tentokrát Francovu střelu golman hostů viděl a bez problémů chytá.
35:10
Modrobílé přečíslení před plzeňskou brankou končí jen střelou mimo hřiště.
34:11
Hrubého střela Šedivého hodně zaměstnala, nakonec ji ale vyrazil a dobíhající Huleš už se k doražce přes obránce nedostal.
33:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tobiáš Franc, asistoval David Biněda (1:3).
33:04
Biněda našel France a ten snižuje rozdíl.
31:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Matyáš Borek (0:3).
31:38
Votava svou střelou umisťuje míček přesně pod břevno plzeňské branky.
28:58
Několik střel z florbalek hostujících hráčů šlo teď na branku Urbana, žádná ale nenašla ideální cestu a skore se nemění.
25:59
Binědovu střelu vytěsňnuje golman hostů mimo branku a i mimo hřiště.
24:25
Mollerova střela ani Rappova dorážka za záda Šedivého neprošla.
17:05
S Žežulovou střelou si poradil Šedivý, který okamžitě vyslal do útoku svůj tým, Dufek však před brankou promáchnul a akce končí neškodně v rohu.
16:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Robert Petr Koudelka, asistoval Štěpán Vácha (0:2).
16:00
Chodovu se podařilo vystihnout nepřesnou nahrávku Plzně, Vácha našel Koudelku a ten zakončoval do odkryté branky.
15:14
Domácí v plném počtu. Ani hostujícímu týmu se nepodařilo první početní výhodu využít.
13:45
Dufek vysoko přestřeluje.
13:14
Vyloučen hráč Lukáš Netrh družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
11:37
Chaloupkova střela jen prosvištěla kolem tyčky plzeňské branky.
10:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek, asistoval Matyáš Borek (0:1).
10:12
Trochu nechtěný odraz nakonec proskočil do branky domácích.
07:32
Matoušek prověřuje Urbanovu pozornost.
06:41
Hosté jsou v plném počtu. I přes několik povedených střel se domácím nepodařilo tuhle přesilovku využít.
04:41
Vyloučen hráč Robert Petr Koudelka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:29
Kolář posílá míček těsně nad domácí branku.
01:22
Na druhé straně se snažil míček do branky dostat Kafka, ale také neúspěšně.
00:22
Čížek hned z kraje zápasu útočí na chodovskou branku, jeho střela je však tečovaná mimo hřiště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Marek Šmíd, Adam Pospíchal, Lukáš Kafka, Matěj Netrefa, Viktor Chaloupka
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Jan Huleš, Ondřej Gutwirth, Jiří Čížek, Šimon Dubský, Patrik Hrubý