1:1
1:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:2
11. Filip Konrady, 28. Hynek Mošna, 52. Patrik Med - 26. Daniel Fišer, 51. Radek Drba; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 1:2 + Adam Kuchynka 5; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Daniel Dolák 21 - Viktor Hejna 22; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 8 - Sparta 10
60:00
Komentář trenéra hostů (Marek Vojta): Soupěř nád dnes přehrál v osobních soubojích. Bohužel nám chyběla i větší odvaha v zakončení. To byly největší důvody proč jsme dnes vsřelili pouze dva góly a zápas nezvládli. Gratuluji soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Týmový výkon, koncentrace, nebojácnost. Aspekty, které nás po dnešku nechávají ve hře o CE ligu. Díky za zápas!
60:00
Nejlepší hráči zápasu: FBŠ SLAVIA Plzeň - 1 Daniel Dolák, ACEMA Sparta Praha UNYP - 36 Daniel Fišer
54:02
Velmi riskantní přihrávka na Mikoláška se štěstím prošla, a tak se dostal do velké šance. Hejnu ale nepřekonal
53:48
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
53:48
Po souboji před domácí brankou vyloučen Kuchynka a domácí mají další přesilovku
53:16
Ježek hezky přensl krosem hru na druhou stranu na Meda, jeho střelu alle stihla hostující obrana srazit nad branku
51:55
Hned po 4 vteřinách mohlo být vyrovnáno. Dolák ale skvěle chytá. Vzápětí dlouhým výhozem posílá svého spoluhráče do brejku, toho ale zase na druhé straně skvěle vychytal Hejna
51:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Jiří Čížek (3:2).
51:51
Domácí opět vdou! Přesná střela Patrika Meda skončila až za Hejnou
50:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Radek Drba, asistoval Lukáš Mervart (2:2).
50:25
Teď už Drba vyrovnává a je to 2:2.
50:00
Na druhé straně střela Mikoláška také sražena a končí za mantinelem
48:57
Střela Fišera sražena, a tak pouze doskákala k Dolákovi, který ji bez větších problémů sebral
48:29
Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, ale většina střel zatím nemíří mezi 3 tyče
43:44
Vyloučen hráč Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:54
Zápas je v posledních minutách poměrně dost nervózní.
27:58
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 5 minut za vysoká hokejka.
27:58
Kuchynka se otáčel a zasáhl omylem Blažka hokejkou do obličeje. Bude z toho dlouhá přesilovka pro domácí
27:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Hynek Mošna, asistoval Filip Konrady (2:1).
27:32
Vzápětí ale vrací domácí do vedení Hynek Mošna
27:12
Sparta pokračuje v náporu, který byl zakončen střelou od mantinelu, která netrefila domácí branku
25:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer, asistoval Michael Wertheim (1:1).
10:59
Vyloučen hráč Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:41
Vzápětí  další šanci Mikolášek, ale zblízka Hejnu nepřekonal
10:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady bez asistence (1:0).
10:30
Konrady přesnou střelou přes obránce se trefuje nad Hejnovo rameno a posílá tak Slavii do vedení
09:39
Mervart prokličkoval celou domácí obranou, na zakončení už ale neměl příliš času, a tak Doláka nepřekonal