6:2
5:0
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE TJ Slovan Havířov 13:2
2. Jaroslav David, 7. Jiří Hájek, 21. Jiří Hájek, 23. Martin Umlášek, 26. Nikolas Zouhar, 27. Jakub Molin, 37. Jiří Hájek, 38. Martin Umlášek, 52. Martin Umlášek, 53. Jan Nevěděl, 57. Štěpán Musil, 57. Martin Noháček, 58. Jaroslav David - 26. Pavel Lasota, 28. Jakub Molin; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; zásahy brankářů: Petr Luňák 15 - Lukáš Vernarský 9, David Hloušek 7; po třetinách: 2:0, 6:2, 5:0;
60:00
59:59
komentář hostí: Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
komentář domácích: Vyrovnaný zápas, děkujeme soupeři za zápas.
59:07
Domácí jednoznčně dominují
57:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Nikolas Zouhar (13:2).
56:39
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Noháček, asistoval Martin Umlášek (12:2).
56:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Štěpán Musil, asistoval Jiří Hájek (11:2).
54:20
Brankář hostů skvěle brání vysoký tlak domácích do brány
52:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Nevěděl bez asistence (10:2).
51:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Umlášek, asistoval David Tretina (9:2).
48:19
Vyloučen hráč Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za opakované přestupky.
47:39
Vyloučen hráč Jakub Hronek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Hloušek družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov
40:00
40:00
38:42
Domácí se skvěle dostali do přečíslení, střela letěla mimo
37:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Umlášek bez asistence (8:2).
36:58
Hosté zkouší přesunout hru na útočnou polovinu
36:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Matěj Bednář (7:2).
35:24
Domácí nedokáží prostřelit obranu hostí
34:37
Vyloučen hráč Jiří Pawlas družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
33:05
Hosté úspěšně odbránili v oslabení
31:14
Vyloučen hráč Boleslav Moudrý družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
29:32
Domácí skvěle brání tlak Havířova
27:00
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Molin, asistoval Tomáš Hodulík (6:2).
26:29
Vyloučen hráč Tadeáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
26:19
Vlastní branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Molin (6:1).
26:04
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
25:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Štěpán Musil (5:1).
25:00
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil Pavel Lasota, asistoval Jakub Molin (4:1).
24:14
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za opakované přestupky.