4:3
2:3
- : -

FBC Mohelnice - FbK Orlicko-Třebovsko 9:8
18. Josef Veselík, 19. Filip Heller, 20. Adam Navrátil, 25. Matěj Bizek, 26. Josef Veselík, 36. Josef Veselík, 37. Matěj Bizek, 53. Matěj Bizek, 58. Matěj Bizek - 5. Tomáš Langer, 20. Tomáš Dryml, 21. Pavel Horák, 30. Tomáš Dryml, 34. Dominik Zlesák, 47. Jan Horák, 51. Matěj Tesař, 56. Jan Horák; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jan Hampl 20 - Jakub Hrdlička 45; po třetinách: 3:2, 4:3, 2:3;
60:00
59:59
Střely na bránu po třetí třetině v utkání mezi FBC Mohelnice a FbK Orlicko-Třebovsko: 18:11
59:59
Komentář trenéra hostí Stolína Petra: "Velmi vyrovnané a fyzicky náročné utkání, kde jsme zpočátku tahali za kratší konec, a soupeř nás přehrával. S průběhem zápasu jsme se dostali však zpět do hry, a drželi s Mohelnicí krok. Soupeř nás předčil především svou tvrdou a rychlou hrou, na kterou jsme nedokázali adekvátně zareagovat. Gratulujeme soupeři k vítězství."
59:45
Míček poskakuje ve velkém brankovišti domácích. V bráně však nekončí.
58:56
Míček, který nikdo neviděl, si teď pár sekund poskákal na čáre. Hampl si nakonec míček bere pro sebe.
57:55
Tým FbK Orlicko-Třebovsko hraje v 6.
57:52
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
57:17
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek, asistoval Josef Veselík (9:8).
55:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák bez asistence (8:8).
54:21
Timeout FBC Mohelnice
53:57
Vaněk v rychlém úniku koukal na míček a branka mu trocha ujela.
52:22
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek, asistoval Filip Heller (8:7).
52:22
Bizek opět rychlou kombinaci s Hellerem poslal orlicko-třebovskou zpět na střídačku.
51:55
Tesařv úniku obehrál 3 hráče, bránu však v tlaku trefit nedokázal.
50:48
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matěj Tesař, asistoval Jan Horák (7:7).
48:26
Šula těžkou střelou z mantinelu trefuje síť za bránou.
46:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Pavel Horák (7:6).
46:26
Pavel Horák nastřelil míček, který si pod kontrolu vzal Jan Horák. Následně poslal Weisse na párek a do brány se nemýlil.
45:53
Pudil netrefuje z úhlu odkrytou bránu.
45:11
Bizek v úniku takticky faulován Kapounem.
45:08
Vyloučen hráč Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
41:51
Z druhé strany stjená situace u BIzka.
40:25
Horák mohl střílet do prázdné, bohužel pro něj skákavý míček netrefil.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu po druhé třetině v utkání mezi FBC Mohelnice a FbK Orlicko-Třebovsko: 20:10
39:45
Zlesák zkouší těžce z ůhlu, Hampl však v pohodě vyráží.
39:03
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
38:27
Hosté hrají spíše na breaky a na nahození, Mohelnice hraje technicky a kombinačně.
36:43
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek, asistoval Tomáš Pudil (7:5).
36:43
Rychlou kombinaci u mantinelu Pudila a Bizka nedokázali hosté ubránit.
35:52
Zápas zde v Mohelnici sleduje 66 diváků.
35:08
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Josef Veselík, asistoval Štefan Bubela (6:5).
34:40
Pudil z střílí z úhlí, bohužel pro něj, uslyšel jen tyčku.
33:57
Vyloučen hráč Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
33:31
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Dominik Zlesák bez asistence (5:5).
33:31
Tesař v rohu vybojoval míček, který nahrál na střed volnému Zlesákovi.
30:55
Šalda se ocitl sám před Hrdličkou, jenže na jeho rychlé prstíky nestačil.
29:40
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Dryml, asistoval Jan Horák (5:4).
29:40
Drymla už nebavila kombinační hra a tak si miček vyvedl po mantinelu a následnů vystřelil nechytatelnou.
28:18
Mohelnice je ve 4 mnohem lepším týmem.
27:54
Šmídův nához zblokován.
26:37
Vyloučen hráč Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
26:07
Pudil v úniku trefuje jen gólmana.
25:01
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Josef Veselík, asistoval Adam Kupka (5:3).
24:16
24:16
Pudil poslal do úniku Bizka, který jednoduchou kličkou obelstil Hrdličku.
22:31
V hledišti již stojí a fandí předseda klubu FBC Mohelnice, ředitel ZŠ Mlýnské a zastupitel města Mohelnice Pavel Grünwald.
20:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Pavel Horák, asistoval Matyáš Holub (3:3).
20:00
Vyloučen hráč Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné vybavení.
20:00
20:00
Trenér hostí si všiml, že golman a hráč FBC Mohelnice mají špatná čísla dresů. Rozhodčí se rozhodl tuto chybu potrestat 2-minutovým trestem.
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině v utkání mezi FBC Mohelnice a FbK Orlicko-Třebovsko: 15:7
19:50
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Navrátil, asistoval Jiří Šula (3:2).
19:50
Šula v breaku 2 na 1 viděl volného Navrátila, který se do prázdné nemýlil.
19:00
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Dryml bez asistence (2:2).
18:22
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Heller, asistoval Tomáš Pudil (2:1).
18:22
Pudil dělem vystřelil, brankář však míček vyrazil. Heller však nádherným volejem umisťuje míček tam, kam patří.

17:03
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Josef Veselík, asistoval Tomáš Pudil (1:1).
15:55
Bubelova střela ze zátahu zblokována.
15:37
Vyloučen hráč Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
14:58
Rozhodčí zvedá ruku, Mohelnice si zahraje přesilovku. Zatím sledujeme výhodu.
14:10
Neugebauer mohl střílet sám na bránu, střelu však přestřelil.
12:35
Novákovu back-handovou střelu brankář v pohodě chytá.
08:26
Bizek mohl střílet do prázdné, dostal však skákavou přihrávku a nahrál na střed na Pudila, který slušně vystřelil, avšak na Hrdličku jeho střela nestačila.
07:26
Drymlovo nahození Hampl chytá.
06:19
Ikdyž je Mohelnice ve čtyřech je na míčku vice aktivní.
05:37
Vyloučen hráč Martin Kubíček družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
04:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Matouš Neugebauer (0:1).
04:59
Langer se ocitl před prázfnou bránou a svou příležitost proměňuje.
03:15
Hostující tžm šel z breaku  na gólmana, Tesař však střílí mimo.
00:58
Hned ze začátku jsme viděli  4 rychlé akce.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Pavel Horák, Matěj Tesař, Matyáš Holub, Vojtěch Šmíd, Jan Horák
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Dominik Hejný; hráči v poli: Tomáš Novotný, Tomáš Šalda, Filip Heller, Tomáš Pudil, Matěj Bizek