0:6
0:3
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - MITEL Florbalová akademie MB 1:11
3. Markéta Šťastková - 1. Petra Beránková, 6. Marcela Urbanová, 17. Zuzana Kábrtová, 19. Kristýna Vranová, 20. Marie Jirková, 20. Kateřina Moravcová, 21. Zuzana Kábrtová, 22. Monika Žapková, 36. Marcela Urbanová, 38. Alena Machačová, 44. Petra Beránková; rozhodčí: Andrej Lipan - Martin Mašín; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová ?, Kateřina Pokorná ? - Adéla Malkusová ?, Eva Klementová ?; po třetinách: 1:2, 0:6, 0:3;
45:00
Střely ve třetí třetině: Sparta 5 - Mladá Boleslav 10
45:00
Komentář trenéra domácích Staňka: "Dobrý zápas v úžasném tempu. Byly tam momenty hry, kdy jsme byli schopni hrát se soupeřem vyrovnaně a dokonce je zatlačit a vytvořit si spoustu šancí. Rozhodla kvalita a zkušenost. Z tohoto zápasu si musíme odnést spoustu pozitivních věcí, které nás posunou dále. Díky soupeři za utkání."
45:00
Komentář trenéra hostů: "Sparta byla velmi nepříjemným soupeřem. S její nátlakovou hrou jsme se dokázali pořádně vypořádat jen ve druhé třetině. Děkujeme za zápas a přejeme hráčce domácích brzké uzdravení."
45:00
44:45
Za Pokornou zvoní tyč.
43:42
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Kateřina Kvapilová (1:11).
41:23
Jak nepříjemná vlastnost míčku je skákavost během chvíle poznali jak Lišková, tak Jirková. Ani jedna však zaváhání té druhé využít nedokázala.
37:17
Největší sparťanští optimisté se radují...alespoň z pohledu ciferných součtů jsme se totiž dostali na remízu.
37:16
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Alena Machačová, asistoval Marie Jirková (1:10).
35:59
Kdyby z této akce nebyl gól, byla by jistě Urbanová velmi naštvaná, vždyť kvůli tomu sprintem oběhla dokola půl hřiště a nebýt nalezené skulinky mezi těly bránících hráček, dala by si snad kolečko druhé...
35:58
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Marcela Urbanová, asistoval Monika Žapková (1:9).
32:43
Učebnicové zpracování Jirkové po pasu přes celé hřiště málem vedlo ke zvýšení náskoku hostí. Následné zakončení ale pohořelo na malé velikosti florbalové branky.
30:39
I ve třetí třetině iniciativu ze začátku přebírají hostující hráčky, domácí jim ale nedají kousek prostoru.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Eva Klementová družstva MITEL Florbalová akademie MB
25:34
Střídání brankáře. Nový brankář Kateřina Pokorná družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
25:34
Vyloučen hráč Kateřina Moravcová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
25:19
Přesilovka nevyužita, co je ale horší pro Spartu, faul na V. Vrzalovou, která byla nakompromisně naražena na mantinel...ošklivý moment a hlavně zbytečný zákrok za daného stavu
22:51
I přes vysoký brankový rozdíl se Sparťanky nevzdávají a výsledkem jejich snažení je vyloučení hostí.
22:50
Vyloučen hráč Kristýna Vranová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
21:36
Sparťanský domeček z karet sfoukly ve 2. třetině hráčky Boleslavi (zatím) 6 góly a trenérovi domácích se ho nepodařilo postavit ani během time-outu
21:35
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková bez asistence (1:8).
20:00
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Zuzana Kábrtová, asistoval Marie Jirková (1:7).
19:34
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
19:34
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Moravcová, asistoval Klára Hukalová (1:6).
19:02
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková, asistoval Kristýna Vranová (1:5).
18:35
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Vranová, asistoval Petra Beránková (1:4).
16:24
Školácká chyba v bránění standartní situace na straně domácích...za tohle Sparťanské obránkyně pochvala od trenéra jistě nečeká
16:23
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Zuzana Kábrtová, asistoval Anežka Hradcová (1:3).
15:01
Do druhé třetiny lépe vstupují hostující hráčky, dravé Sparťanky ale během okamžiku ukořistily míček a přechází do kombinace.
15:00
15:00
Střely v první třetině: Sparta 4 - Mladá Boleslav 6
15:00
14:21
Florbalová akademie má více ze hry, ale když se Sparta dostane k míčku, musí se mít obrana hostí na pozoru.
13:25
Skvělé práce tělem Liškové se snažila využít Šťástková. Bohužel pro domácí však neúspěšně.
12:02
Pokud chce dnes Sparta uspět, bude muset být důslednější v obraně. Kvapilová se teď třeba zpoza brány zcela neatakovaná dostala až k nebezpečné střely.
08:14
Nejsem schopný říct, co přesně teď stálo mezi 3. gólem hostí a tím, co z toho nakonec bylo, ale hlavní informací je, že z tzv. florbalové sekané na brankovišti domácích je nakonec pouze souboj v rohu hřiště.
06:23
Vedení se dnes podruhé ujímájí hosté zásluhou přesného zakončení Urbanové. A nebýt fantastického obranného zákroku Lukovské na brankové čáře, mohlo být pro Spartu hůř...
05:45
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Marcela Urbanová, asistoval Kristýna Vranová (1:2).
02:29
Úvodní 2 minuty utkání nás pořádně naladily na atraktivní ofenzivní florbal. Hraje se nahoru dolu. Po gólu z protiútoku Beránkové si skvěle prostor před bránou našla Šťástková, kterou ještě lépe našla Chvátalová. Někteří diváci se ještě ani neusadili a už tu máme 2 góly.
02:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Markéta Šťastková, asistoval Karolína Chvátalová (1:1).
00:30
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Marie Jirková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Lipan a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB:
00:00
Line-up domácích AC Sparta Praha: brankář: Magdaléna Valentová; hráči v poli: Denisa Vajdlová, Eliška Vrzalová, Berenika Vrzalová, Stela Lukovská, Karolína Chvátalová
00:00
Sportu zdar a florbalu zvlášť! Vítám vás u sledování online přenosu z 2. kola poháru žen, kde ACEMA Sparta Praha ve své domácí X3M aréně na Barrandově vyzve extraligové soupeřky - FA Mladá Boleslav. Přeji příjemnou zábavu!