6:0
4:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 17:1
1. Erik Tomaško, 1. Sebastián Hachlica, 5. Ondřej Pařenica, 7. Adam Neubauer, 9. Matěj Suchý, 10. Nikolas Papazachariu, 10. Václav Babík, 17. Jakub Rohel, 19. Filip Peterek, 21. Martin Hriško, 22. Pavel Němec, 24. Josef Gazda, 24. Josef Gazda, 29. Adam Neubauer, 30. Václav Babík, 30. Erik Tomaško, 35. Erik Tomaško - 8. Antonín Vašut; rozhodčí: Vít Morkes - Lukáš Vaněk; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Samuel Altmann ? - Josef Štefánek ?; po třetinách: 7:1, 6:0, 4:0;
36:00
34:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Erik Tomaško, asistoval Václav Babík (17:1).
29:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Erik Tomaško, asistoval Filip Peterek (16:1).
29:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Babík, asistoval Erik Tomaško (15:1).
28:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Neubauer, asistoval Ondřej Pařenica (14:1).
24:00
24:00
23:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Gazda, asistoval Sebastián Hachlica (13:1).
23:31
21:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Pavel Němec, asistoval Ondřej Pařenica (11:1).
20:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Hriško, asistoval Josef Gazda (10:1).
19:19
Vyloučen hráč Sebastián Hachlica družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Peterek, asistoval Václav Babík (9:1).
18:25
Vyloučen hráč Martin Hriško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
16:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Rohel, asistoval Filip Peterek (8:1).
12:00
12:00
09:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Babík, asistoval Martin Hriško (7:1).
09:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Papazachariu bez asistence (6:1).
08:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Matěj Suchý, asistoval Ondřej Adamec (5:1).
07:01
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Antonín Vašut, asistoval Vojtěch Kozel (4:1).
06:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Neubauer, asistoval Pavel Němec (4:0).
05:22
Vyloučen hráč Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
04:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Pařenica, asistoval Adam Neubauer (3:0).
02:29
Vyloučen hráč Daniel Válek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
00:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sebastián Hachlica, asistoval Dominik Ptáček (2:0).
00:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Josef Štefánek; hráči v poli: Adam Polach, Jakub Mach, Dominik Banetka, Daniel Malucha, Vojtěch Pohludka
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Samuel Altmann; hráči v poli: Jakub Rohel, Martin Hriško, Filip Peterek, Václav Babík, Erik Tomaško