3:4
1:6
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - FBC ORCA KRNOV 5:11
5. Vojtěch Šimík, 29. Dušan Pícha, 31. Adam Polách, 31. David Svoboda, 43. Marek Štěpán - 19. Dominik Menzel, 22. Jaromír Filip, 26. Jaromír Filip, 34. Jaromír Filip, 34. Štěpán Čevela, 42. Jaromír Filip, 43. Ondřej Miškov, 50. Jaromír Filip, 53. Jaromír Filip, 54. Ondřej Miškov, 58. Štěpán Čevela; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Marek Rusev 52 - René Frydrych 31; po třetinách: 1:1, 3:4, 1:6;
60:00
Trenér týmu Orca Krnov: 1. polovinu utkani jsme se hledali. Duvod byl ten ze 1.kolo jsme nehrali. A v pred soutezi jsme odehrali pouze 2 pripravna utkani. Posledni tretinu jsme, ale dominovali a houzevnaty souper uz prestal hrat z duvodu nasi aktivity. Diky rozhodcim, nasim skvelym divakum a souperi za utkani.
60:00
Trenér týmu TJ Sokol Frenštát p R.: Možná to bude znít divně při pohledu na konečné skóre, ale dnes jsme odehráli dobrý zápas bohužel nám poslední třetina hrubě nevyšla ale už teď se těšíme na další zápas děkujeme soupeři za skvělou hru a přejeme šťastou cestu domů.
60:00
Střely: Frenštát- 12 střel a Krnov- 28 střel
60:00
Střely celkově: Frenštát- 36 střel a Krnov- 63 střel
60:00
57:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela, asistoval #26 Patrik Baránek (5:11).
54:25
Vyloučen hráč #26 Patrik Baránek družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #91 Jaromír Filip (5:10).
52:08
Jaromír Filip dává svůj 6 gól v tomhle zápase.
52:07
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #14 Filip Fňukal (5:9).
50:10
Vyloučen hráč #42 Dušan Pícha družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
49:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (5:8).
42:38
Marek Štěpán snižuje náskok na 5:7 stále pro Krnov
42:37
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #17 Marek Štěpán, asistoval #61 Petr Káňa (5:7).
42:21
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (4:7).
41:24
Jaromír Filip navyšuje náskok na 4:6 pro Krnov
41:23
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #23 Adam Juřina (4:6).
33:41
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela, asistoval #78 Dominik Novák (4:5).
33:07
Jaromír Filip dává třetí gól a srovnává na 4:4
33:06
30:58
David Svoboda dostává tým Frenštát do vedení 4:3
30:57
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #42 Dušan Pícha (4:3).
30:40
Adam Polách z týmu Frenštát srovnává na 3:3
30:39
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #10 Adam Polách, asistoval #81 Vojtěch Šimík (3:3).
28:59
Vyloučen hráč #23 Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:11
Dušan Pícha snižuje náskok Krnova na 2:3
28:10
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #42 Dušan Pícha, asistoval #29 Petr Hrňa (2:3).
25:40
Jaromír Filip zvyšuje náskok na 1:3 pro Krnov.
25:39
21:55
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (1:2).
18:32
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #22 Ondřej Miškov (1:1).
18:00
V průběhu zápasu se nic nového neděje
13:00
Zápas je zatím velmi vyrovnaný
04:17
Hráč týmu Frenštát Vojta Šimík využívá přesilovku a otevírá skóre na 1:0 pro Frenštát.
04:16
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #81 Vojtěch Šimík, asistoval #61 Petr Káňa (1:0).
02:27
Orca Krnov hraje oslabení ve čtyrech
02:26
Vyloučen hráč #14 Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
00:01
Právě začal zápas týmů Orca Krnov vs. TJ Sokol Frenštát p R.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Filip Svoboda
00:00
Line-up domácích FBC TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Matyáš Vávra; hráči v poli: Jakub Zeman, Jakub Skýpala, Adam Polách, Lukáš Böhm, Benjamín Rašovský