2:3
4:2
- : -

Panthers Praha - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:6
2. Agáta Saffertová, 11. Eliška Mídová, 34. Anna Bartušková, 35. Magdalena Klírová, 44. Anna Bartušková, 45. Agáta Saffertová, 47. Viktorie Novotná, 52. Agáta Saffertová - 17. Natálie Šindelářová, 24. Natálie Šindelářová, 24. Michaela Čížková, 34. Kamila Kaslová, 46. Anežka Matoušková, 57. Linda Zborníková; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 19 - Kristýna Votýpková 12, Kateřina Holečková 6; po třetinách: 2:1, 2:3, 4:2;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině Panthers-12 Slavia Plzeň-11
60:00
Střely na bránu celkem Panthers-26 Slavia Plzeň-25
60:00
Vyjádření vedoucí domácích Andrey Novákové: "Dnešní utkání bylo jinačí než včerejší. Jsme rádi, že jsme se dokázaly prosadit střelecky. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů."
60:00
komentář trenéra hostů: náš výkon celý trenérský štáb bavil. Holky makaly celý zápas. Krom jednoho cíle, jsme splnili vše, co jsme si před zápasem řekli. Konečný výsledek je pro nás trochu krutý. I tak děkuji soupeři za férové utkání a našim divákům za povzbuzování po celý zápas. Ještě jednou díky.
60:00
56:00
Timeout Panthers Praha
56:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Linda Zborníková, asistoval Victoria Binědová (8:6).
51:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Agáta Saffertová, asistoval Viktorie Novotná (8:5).
50:03
Vyloučen hráč Kateřina Formánková družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
46:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná, asistoval Magdalena Klírová (7:5).
45:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Anežka Matoušková, asistoval Kamila Kaslová (6:5).
44:41
Vyloučen hráč Markéta Míchalová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
44:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Agáta Saffertová, asistoval Eliška Tázlerová (6:4).
44:07
Střídání brankáře. Nový brankář Kateřina Holečková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
43:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anna Bartušková bez asistence (5:4).
40:00
40:00
Střely na bránu ve třetí třetině Panthers-7 Slavia Plzeň-9
40:00
36:13
Vyloučen hráč Eliška Mídová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
34:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Magdalena Klírová, asistoval Viktorie Novotná (4:4).
33:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anna Bartušková, asistoval Agáta Saffertová (3:4).
33:38
Vyloučen hráč Kamila Kaslová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kamila Kaslová, asistoval Victoria Binědová (2:4).
23:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Michaela Čížková, asistoval Martina Špetová (2:3).
23:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Natálie Šindelářová, asistoval Daniela Lorencová (2:2).
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině Panthers-7 Slavia Plzeň-5
20:00
16:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Natálie Šindelářová, asistoval Tereza Duchková (2:1).
11:17
Vyloučen hráč Jitka Jedličková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
10:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eliška Mídová, asistoval Viktorie Novotná (2:0).
01:22
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Anežka Matoušková, Martina Špetová, Daniela Lorencová, Tereza Duchková, Natálie Šindelářová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Lucie Retová, Adéla Vlčková, Anna Bartušková, Eliška Mídová, Markéta Míchalová