1:2
1:2
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - SPORT CLUB Klatovy 4:5
7. Tadeáš Tobiáš, 9. Adam Čech, 26. Patrik Hranáč, 31. Adam Čech - 5. Kryštof Hájek, 20. Patrik Hrubý, 23. Patrik Hrubý, 36. Lukáš Joachimsthaler, 43. Matěj Chod; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Nikola Staňková; vyloučení: 2:6; využití: 4:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Marek Schober 31 - David Vácha 29; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:2;
45:00
43:49
Timeout FBŠ Gorily Plzeň
42:18
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Matěj Chod, asistoval Kryštof Hájek (4:5).
41:29
Timeout SPORT CLUB Klatovy
39:31
Vyloučen hráč Lukáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
35:34
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Lukáš Joachimsthaler, asistoval Patrik Hrubý (4:4).
32:43
Vyloučen hráč Václav Kolář družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:47
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Adam Čech, asistoval Vojtěch Bartsch (4:3).
30:00
30:00
28:54
Vyloučen hráč Tomáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za bránění ve hře.
25:08
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Patrik Hranáč, asistoval Vlastimil Pinčák (3:3).
24:14
Vyloučen hráč Ondřej Burcal družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
22:43
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Lukáš Joachimsthaler (2:3).
21:40
Vyloučen hráč Ondřej Selinger družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
19:18
15:00
15:00
14:29
Vyloučen hráč Lukáš Aubus družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:54
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Adam Čech, asistoval Patrik Hranáč (2:1).
08:31
Vyloučen hráč Kryštof Hájek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za vysoká hokejka.
06:08
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil Tadeáš Tobiáš, asistoval Adam Čech (1:1).
05:06
Vyloučen hráč Veronika Šafandová družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
04:12
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Kryštof Hájek, asistoval Jan Hais (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mikolášek a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy: brankář: David Vácha; hráči v poli: Tomáš Joachimsthaler, Patrik Hrubý, Matyáš Hájek, Lukáš Joachimsthaler, Adam Žežula