2:3
6:1
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Florbal Ústí 13:5
2. Laura Vytrhlíková, 4. Nela Havlínová, 13. Sára Bartschová, 15. Nela Havlínová, 15. Laura Vytrhlíková, 21. Karolína Slavíková, 39. Laura Vytrhlíková, 41. Nela Havlínová, 44. Karolína Slavíková, 46. Sára Bartschová, 51. Laura Vytrhlíková, 53. Sára Bartschová, 60. Sára Bartschová - 3. Kamila Egermaierová, 29. Barbora Gabrielová, 33. Petra Bratschaedlová, 37. Adéla Kubíková, 45. Markéta Kociánová; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 22 - Martina Zajícová 21; po třetinách: 5:1, 2:3, 6:1;
60:00
Střely ve teřtí třetině Litvínov 10 Ústí 7
60:00
Komentář hostujícího týmu: V dnešním utkání jsme udělali více chyb, než za posledních šest. Nejhorší utkání, jaké jsme kdy odehráli proti Litvínovu, týmu, který není sám schopný přejít dopředu, ale má ve svém středu dostatek hráček schopných zakončit goovou příležitost. Děkujeme za utkání.
60:00
Komentář domácího týmu: Dnes bylo znát, že jsme byli z 90% v plné sestavě. Pošetření nemocných na poháru se zdálo rozumné a naopak super trénink s Chodovem pomohl těm, co hráli. Výhru jsme potřebovali a dík za ní i přes tu bramboračku ve 2. dějství. Velmi cenná výhra nad silným soupeřem. Dám si za vyloučení otčenáš. Díky, ale zítra ještě lépe.
60:00
59:27
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Sára Bartschová, asistoval Jana Arazimová (13:5).
59:25
Bartschová objíždí půlku hřišě a dostává se ke střele na Zajícovou
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:36
Mečířové po přihrávce od Šímové se motá míček pod nohama a tak Litvínov využívá příležitosti
55:01
Poštová běží přes půlku hřiště a dostává se ke střele, ale Zajícová má čistý výhled
54:16
Dvořáková blokuje střelu z otočky od Zavadilové
52:52
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Sára Bartschová bez asistence (12:5).
52:40
Neumanová na rozehrávce prověřuje Švátorovu ale at střelu ovšem vidí
51:11
Arazimová zatalačila na manitnel zavadilovou, ketá neměla možnost útěku
50:39
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (11:5).
50:11
Šimová posílá nahrávku Kubíkové a ta přivává míček hned dopředu spoluhráčce
48:51
Zavadilová s Neumanovou tlačí na mantinel Vytrhlíkovou na domácí polovině
46:55
Vyloučen hráč Michaela Poštová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
45:08
Ústí i přes nepříznivé skóre stále bojuje
45:03
44:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Markéta Kociánová, asistoval Petra Bratschaedlová (9:5).
43:51
Švátorová skáče po míčku Zavadilové a tak zamezuje střele na bránu
43:31
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Sára Bartschová (9:4).
42:27
Neumanová dobíhá Vytrhlíkovou aby jí vzala míček
40:42
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Sára Bartschová (8:4).
38:55
Kundertová posílá Bartschové přihrávku přímo před bránu, jenže ta snestíhá dobíhat a tak ke střele nedošlo
38:18
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Sára Bartschová (7:4).
37:35
Vyloučen hráč Barbora Gabrielová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
37:30
Gabrielová blokuje Kundertové náběh na bránu
37:15
Havlinová vybíhá i přes oslabení na protihráčky a nsžaí se převzít kontrulu nad míčkem
36:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adéla Kubíková, asistoval Kateřina Šímová (6:4).
36:13
Vyloučen hráč Natálie Panochová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
36:05
Vyloučen hráč Anna Rumlová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:51
Kubíková posílá Mečířové příhrávku přímo na střed k mantinelu
34:55
Arazimová skřípnutá Mlatečkovou a Bratschaedlovou na manitnelu a snaží se dostat pryč i s balónkem
34:06
Švátorová stačila na dorážky hostujícího týmu, Rumlová vyráí míček se souboje pryč
32:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petra Bratschaedlová, asistoval Markéta Kociánová (6:3).
31:44
Vyloučen hráč Natálie Panochová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
30:45
Poštová za bránou hostujcíícho týmu si obehrává protihráčky a hledá před bránou Vytrhlíkovou
30:02
zajícová vyjíždí příímo proti slavíkové a ta zamezuje následující střele
29:16
Vyloučen hráč Jana Arazimová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
29:10
Slavíková pod nohou přihrává Kundertové přímou střelu na Zajícovou
28:38
Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil Laura Vytrhlíková.
28:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Barbora Gabrielová, asistoval Kamila Egermaierová (6:2).
26:32
Neumanová vzaal šanci na střelu po zchybení domácího týmu, ale za zády už má Vytrhlíkovou, která přebírá nad situací kontrolu
25:47
Slavíková střílí přímo na Zajícovou, která míček dobře vidí a tak ho vyráží za bránu
23:31
Šímová vybíhá proti Svobodové L. jenže ta jí nenechá a využívá příležitosti převzat míček
22:43
Špírková blokuje střelu Vytrhlíkové
21:47
Bartschová obíhá branu hostujícího týmu a hledá Dvořákovou
20:31
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Laura Vytrhlíková (6:1).