2:5
2:1
- : -

FBK Spartak Hluk - Spartak Pelhřimov 9:8
9. Pavel Krchňáček, 15. Martin Krchňáček, 16. Martin Tuhý, 19. Pavel Rochovanský, 20. Michal Kundrata, 30. Jiří Petlan, 37. Vojtěch Duda, 46. Vojtěch Duda, 53. Vojtěch Duda - 6. Dan Kalina, 15. Lukáš Zrzavý, 21. Václav Fučík, 23. Jan Knězů, 26. Jan Knězů, 31. Viktor Vlach, 35. Jan Knězů, 59. Václav Fučík; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1 + Pavel Rochovanský OS:2; využití: 2:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Richard Podškubka 20, Lukáš Kolečkář 1 - Martin Domanský 5, Libor Domkář 17; po třetinách: 5:2, 2:5, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: Po úvodní výsledkově nepovedené třetině jsme se zvedli a zápas dotáhli zpátky do remízy. Ve 3.třetině byl soupěř více produktivní. Šance na konci zápasu jsme nevyužili. Gratulujeme soupeři a taktéž rozhodčím i divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnešní utkání se muselo divákům určitě líbit. V první třetině jsme dokázali proměnit naše šance a šli jsme do slibného vedení. O přestávce jsme si řekli, že budeme v naší aktivní hře pokračovat, ale výsledkem byla katastrofální druhá třetina ve které nás hosté jasně přehráli a naštěstí jsme se ke konci třetiny dostali zpět do zápasu.
60:00
Třetí třetina už byla taktická bitva a naštěstí nám pomohli 2 využité přesilovky, které letos hrajeme velmi dobře. I přes dramatický závěr jsme utkání ubojovali. Děkujeme soupeři za velmi sympatický výkon a přejeme jim hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
59:59
Střely v třetí třetině: 10 - 5
58:43
Zajíček z trestného střílení vytěžil pouze trefenou tyč!
58:42
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil Petr Zajíček.
58:42
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Kolečkář družstva FBK Spartak Hluk
58:42
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest.
58:42
Vyloučen hráč Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
58:42
Sice nikdo v hale neví co se stalo, ale rozhodčí zkřížili ruce a pískají hostům trestné střílení.
58:41
Krátká porada kapitánů obou týmů s rozhodčími. Vysvětlují si tam důrazně nějakou situaci.
58:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík bez asistence (9:8).
58:04
Noo na drama je zaděláno.
56:00
Knězů teď skončil za manťákem. Nicméně vše proběhlo v souladu s pravidly. A hosté mají poslední 4 minutky, aby s utkáním ještě něco udělali.
52:33
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Michal Kundrata (9:7).
52:33
Duda v minulém kole přišel o svou oblíbenou florbalovou holi a  v tomto týdnu nafasoval novou hokejku a důrazně jí doma vysvětloval, že bude nová střelka - hokcna to pochopila a Duda dovršuje hattrick.
52:20
Duda teď výborná jedovka, která musela Domkáře aspoň lehce štípnout.
50:50
Vyloučen hráč Maxmilián Škoda družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
50:50
Škoda to teď s tím bráněním trochu přehnal a proto si odsedí 2 minutky v naší blízkosti pod stolečkem.
48:40
Rochovanský dnes opět vynikající v obranných činnostech.
47:12
Je vidět, že nyní mají ze hry více hráči Hluku. Ale Pelhřimova je stále velmi nebezpečný v rychlých protiútocích.
45:05
45:05
Pěkná akce na jejíž konci byl opět Duda.
44:31
Vyloučen hráč Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
44:31
Uvidíme první přesilovku dnešního utkání
41:37
Střela Kundraty se teď odrazila od brankáře Domkáře ani neví jak.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: 11 - 10
38:31
Šimíček teď z otočky, ale gól z toho není.
36:19
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Marek Šimíček (7:7).
36:19
Tak přece jenom. Duda ukázal, že si pro ten gól prostě dneska přišel a vzápětí je skóre opět srovnané.
34:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Maxmilián Škoda (6:7).
34:32
Klasicky.. nedáš = dostaneš. Jan Knězů navyšuje skóre hostů už na sedmou branku.
34:15
Krásnou branku teď vstřil Duda, bekendovkou ... bohužel neplatila
30:36
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Lukáš Zrzavý (6:6).
29:13
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jiří Petlan, asistoval Michal Kundrata (6:5).
29:00
Nejsme zatím ani v polovině utkání a už jsme mohli vidět 10 branek. Něco mi říká, že u toho ještě nekončíme.
26:20
Fučík je dnes téměř u všeho. Hosté na jeho rozehrávku značně spoléhají a on jim to vrací v podobě krásných přihrávek na gólovky.
25:54
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Václav Fučík (5:5).
25:54
Předchozí situace drobně rozhodila hráče a hosté z toho vytěžili maximum v podobě 5. branky!
25:44
Jílek si teď zřejmě trochu popletl branky a chtěl prověřit jestli Podškubka dává pozor.
25:35
První formace domácích je zatím mírně ospalá z čehož pramení drobné chybičky.
23:17
Hosté do druhé třetiny vletěli jako uragán a snižují na rozdíl jedné branky.
22:59
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Kryštof Smejkal (5:4).
20:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Jan Knězů (5:3).
19:58
Hráčům Hluku patřilo posledních 5 minut v 1.třetině, kdy suveréně hráče Pelhřimova přehrávali a to se odrazilo i na skóre.
19:23
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Michal Kundrata, asistoval Adam Štěrba (5:2).
18:44
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Rochovanský, asistoval Marek Šimíček (4:2).
18:44
Rochovanský se mohutně napřáhl od půlky a svou nepříjemnou skákavou přízemní střelou Domanskému šanci!
15:15
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Tuhý, asistoval Martin Kelíšek (3:2).
15:15
Hluk se dostává do tempa a poprvé v utkání se dostává do vedení.
14:51
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček bez asistence (2:2).
14:51
Skvělou individuální akci Martina Krchňáčka teď viděla poměrně obsazená Hlucká hala. Vedení Pelhřimova netrvalo dlouho.
14:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Václav Fučík (1:2).
14:00
Fučík perfektně našel volného Zrzavého a ten bez problémů zakončil do branky.
08:26
Bratrské duo opět předvedlo svůj přehled ve hře: Já na bráchu a brácha a na mě! Kdy krásnou kombinaci zakončil Pavel Krchňáček a vstřelil vyrovnávací branku.
08:25
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (1:1).
06:40
Domácí hráče rychlá gólová sprcha snad zchladila a pár střel už také na hostujícího brankáře vyslali.
05:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Dan Kalina, asistoval Václav Fučík (0:1).
01:57
Velmi pohlednou kombinaci předvedli nyní hosté, nicméně Podškubku nepřekvapili.
00:30
Úvodní buly vyhrávají hráči hostů a ihned se pustili do ohrožování branky domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Martin Domanský; hráči v poli: Lukáš Zrzavý, Dan Kalina, Jan Knězů, Václav Fučík, Patrik Mynařík
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Adam Štěrba, Marek Šimíček, Jiří Petlan, Vojtěch Duda, Ondřej Bartoš