1:1
- : -
Česko WU19

Česko WU19 - Švédsko WU19 4:2
2. Karolína Janatková, 25. Vendula Maroszová, 31. Vendula Maroszová, 43. Karolína Sigmundová - 10. Cajsa Alm, 51. Saga Emtell; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Monika Šolleová 8, Hana Kuchařová 5 - Sara Wallberg 20; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:1;
60:00
59:50
Ta ale skončila u Kuchařové.
59:37
Švédky se ještě snaží vytěžit alespoň jednu střelu.
59:01
Poslední minuta třetiny.
58:02
Češky jsou stále pod tlakem, ale své obranné práce zvládají výborně. Přesto si Kuchařová musela sáhnout na balónek.
56:15
Švédky musí další útok zakládat od své branky.
54:50
Švédky operují za českou brankou, silové souboje jsou ale velmi vyrovnané.
52:05
Trestné střílení družstva Švédsko WU19 neproměnil Cajsa Alm.
52:05
Trestné střílení pro Švédky! Cajsa Almová si úspěšně položila gólmanku Kuchařovou a stačilo jí už jen přehodit. To se ale nestalo a míček se odrazil české strážkyni od masky.
50:58
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil Saga Emtell, asistoval Emma Heander (4:2).
50:58
Naopak Švédky snižují na rozdíl dvou branek. Saga Emtellová se postavila k pravé tyči a dostala přesnou přihrávku, aby se jen obtočila a zasunula míček za Kuchařovou.
50:30
Češky hledaly cestu do útoku po pravém křídle, tam ale byly skřípnuty.
49:05
Švédsko je v plném počtu.
48:17
Střelu Stůjové gólmanka vykryla. Následně vznikl švédský protiútok a po čase si na míček sáhla i Hana Kuchařová.
47:05
Vyloučen hráč Bella Forsling družstva Švédsko WU19 na 2 minuty za bránění ve hře.
47:05
Tereza Matýsková vybojovala přesilovku. Bella Forslingová odchází za bránění ve hře.
46:13
Ani Lofborgová z osy brankoviště a celkem zblízka nepropasírovala míček obranou.
45:28
Švédky hrály míček před a v českém brankovišti jako horký brambor a nakonec z toho vznikla jen zblokovaná střela, která skončila mimo hřiště.
44:37
Přihrávku Dynefalkové do brankoviště zachytila česká obrana.
42:45
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Karolína Sigmundová, asistoval Anna Brucháčková (4:1).
42:45
Češky využívají přesilovku! Z osy brankoviště se prosadila Karolína Sigmundová.
42:26
Švédky drží soupeřky na půlicí čáře.
41:31
Larssonová z úhlu minula branku.
40:50
Vyloučen hráč Kajsa Johansson družstva Švédsko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:30
Rychle se dostaly na útočnou půlku, tam ale byly balónku zbaveny.
40:02
Buly vyhrály Češky.
40:00
40:00
39:45
Karolína Stůjová se ocitla pod velkým tlakem, míček přesto udržela.
39:36
Pokus z drobet menší vzdálenosti branku přeletěl.
39:13
Střela Švédek z půlicí čáry doskákala akorát Kuchařové do klína.
39:01
37:38
Švédky se natlačily do brankoviště Kuchařové, ta ale zůstala pevná jako skála.
35:26
Další postup hráček Tre Kronor zastavila Skalíková.
34:39
Další nepřesná střela Švédek z gólové pozice.
33:17
Švédky po čase střílí, pokus Emtellové ale nebyl přesný.
32:33
Češky hrají s rozvahou.
30:13
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Kristýna Lechnerová (3:1).
30:13
Další česká branka! Střela Lechnerové z dálky se odrazila od Maroszové stojící u levé tyče. Ta ale nezazmatkovala a míček okamžitě poslala k druhé tyči a raduje se z další branky!
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Hana Kuchařová družstva Česko WU19
29:41
Nakonec zvolila dlouhý pass za švédskou branku.
28:52
Míček je na české půlce a Mechlová vymýšlí kudy s ním.
27:43
Švédky ovšem přetáhly hru na druhou stranu.
27:09
Češky pokračují v ostřelování Wallbergové.
24:49
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Karolína Mezerová (2:1).
24:49
Češky utíkají do vedení! Karolína Janatková šikovně našla Vendulu Maroszovou, která propálila Wallbergovou nad pravé rameno!
23:35
Nebezpečný pokus Švédek z hranice brankoviště si Kuchařová pohlídala.
22:38
Larssonová projela českou obranou jako nůž máslem, pak jí však nevyšla přihrávka na volnou hráčku.
21:08
Lofborgová hledala před českou bránou Almovou, té však střela neprošla.
20:10
První balónék měly Švédky, ale češky rychle přebraly iniciativu.
20:00
20:00
09:39
Branku družstva Švédsko WU19 vstřelil Cajsa Alm, asistoval Thea Löfborg (1:1).
01:59
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Karolína Janatková, asistoval Anna Brucháčková (1:0).
00:01

Rozhodčí: Timo JarviPertti Kirsila.

00:00
00:00
Line-up hostů Švédsko WU19: brankář: Sara Wallberg; hráči v poli: Tindra Byström, Frida Hellström, Emma Heander, Hanna Nordstrand, Saga Emtell
00:00
Line-up domácích Česko WU19: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Markéta Lenfeldová, Michaela Mechlová, Jana Horečková, Anna Brucháčková, Karolína Janatková