4:0
4:2
- : -

BLACK ANGELS - Florbalová akademie MB 9:3
5. Agáta Procházková, 22. Vendula Kolkusová, 23. Adriana Fricová, 26. Eliška Koželuhová, 33. Eliška Koželuhová, 44. Eliška Koželuhová, 47. Dominika Krátká, 51. Linda Fuchsová, 55. Tereza Staňková - 3. Michaela Bauerová, 43. Michaela Bauerová, 54. Kateřina Skřivánková; rozhodčí: Alexander McIntosh - Pavel Voves; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 9 - Adéla Malkusová 35; po třetinách: 1:1, 4:0, 4:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: BA - 16, FA MB - 4
60:00
Komentář domácích: Pěkně odehraný zápas při velkém zapojení mladších hráček. Potřebujeme zapracovat na klidu v zakončování. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Komentář hostí: Myslím že jsme uhráli dobrý zápas který byl i vyrovnaný...bohužel domácí se více dostávali do šancí které proměňovali
54:12
Vyloučen hráč Barbora Kupilíková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
54:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tereza Staňková, asistoval Adriana Fricová (9:3).
53:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Skřivánková bez asistence (8:3).
52:03
Zuzana Kuchařová nyní ukázala svoji brilantní hru tělem v obranném pásmu
51:19
Háňa Kuchařová si opět hravě poradila s brejkem hostujícího týmu a podpořila tak svůj tým
50:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Linda Fuchsová, asistoval Andrea Bukvajová (8:2).
46:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dominika Krátká, asistoval Linda Fuchsová (7:2).
45:04
Zajímavou akci založila z obranného pásma Karolína Majerová, míček na hokejku dostala Vendula Kolkusová, která mířila velmi nepříjemně k pravé tyči hostující golmanky
43:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Eliška Koželuhová, asistoval Anna Žitná (6:2).
42:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michaela Bauerová bez asistence (5:2).
39:50
Vyloučen hráč Sára Kolomazníková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
39:28
Zajímavou střeleckou pozici si vytvořila Zuzana Kuchařová, její šance ovšem končí v bloku hostujících hráček
37:03
Výborná defenzivní práce v podání mladoboleslavského celku
34:03
Vyloučen hráč Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
32:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Eliška Koželuhová, asistoval Andrea Bukvajová (5:1).
31:45
Domča Krátká a Eliška Koželuhová si hravě poradily s obranou hostujících
29:53
Hráčka hostujícího týmu Veronika Kolářová ukázala skvělou techniku hole, ze své střely ovšem snížení stavu nezajistila
27:34
Domácí hráčky se nyní ocitly v situaci dvě na jednu, střela Zuzany Kuchařové orazítkovala pouze tyčku
25:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Eliška Koželuhová, asistoval Tereza Staňková (4:1).
23:05
Vyloučen hráč Veronika Kolářová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
22:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adriana Fricová, asistoval Vendula Kolkusová (3:1).
21:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vendula Kolkusová, asistoval Tereza Staňková (2:1).
20:00
20:00
Střely v první třetině: BA - 17, FA MB - 5.
20:00
19:45
Zuzana Kuchařová v závěru prověřuje hostující brankářku, která bez větších problémů chytá
18:25
Lucie Svobodová napravila své zaváhání a zachránila nerozhodný stav 1:1
17:15
Nyní jsme viděli skvělou akci v podání Venduly Kolkusové, která připravila palebnou pozici pro Michaelu Maříkovou, která přestřeluje bránu, stav utkání stále 1:1
14:58
Háňa Kuchařová si pohlídala střelu hostujícího týmu a zachraňuje tak propadnutí obrany