1:1
2:0
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Florbal TJ Kobylisy 5:2
12. Matěj Kodl, 14. Tomáš Vlček, 40. Daniel Riley, 53. Karel Horký, 59. Daniel Riley - 11. Antonín Semerád, 32. Lukáš Panenka; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 28 - Marek Paleček 28; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:0;
60:00
Komentář asistenta trenéra Martina Kohouta: Plnili jsme pokyny, které jsme si řekli před zápasem. Hrálo se srdcem a bylo to na hřišti vidět. Zápas jsme sice mohli rozhodnout o něco dříve, důležitý je ale konečný výsledek. Troufnu si říct, že výhra byla zasloužená. Jedeme dále ! ! Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář vedoucího týmu Lukáše Koblihy: Neproměňování šancí a individuální chyby hráčů ze kterých jsou góly soupeře nás stále potapí. Soupeři děkujeme za zápas a gratulujeme k výhře.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině T.B.C. 9 Kobylisy 9.
59:59
Střely celkem T.B.C. 33 Kobylisy 30.
59:47
Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy neproměnil David Mühlbach.
59:47
Trestné střílení nebylo proměněno. Domácí gólman si skvělě počkal.
59:00
V domácí hale Králův Dvůr právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:37
Timeout Florbal TJ Kobylisy
58:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley, asistoval Tomáš Vlček (5:2).
58:37
Hosté po timeoutu volí hru šest na pět. Domácí tým vede o tři branky.
57:57
Helma hostujícího gólmana leží na zemi po zásahu spoluhráče.
57:18
Domácí si opět nerozuměli u rozehrávky a skoro z toho byl gól.
56:37
Domácí přežili i druhé oslabení bez inkasované branky.
55:39
Velká šance domácích ve vlastním oslabení. Samostatný únik který byl zastaven dobíhajícím hostujícím hráče za použití faulu, jenž nebyl potrestán.
54:36
Vyloučen hráč Jakub Votava družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
54:26
Nyní si domácí úplně nerozuměli. Odevzdávají balónek soupeři po špatné přihrávce.
53:44
Velká šance hostů, střela letěla těsně kolem branky domácích.
53:22
Střela Davida Konečného. Hostující hráč odráží.
52:21
Po skvělé střele kapitána domácích Karla Horkého vede T.B.C. o dvě branky.
52:20
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Karel Eichler (4:2).
52:00
Domácí kombinují na polovině soupeře. Halou zní domácí buben povzbuzující domácí hráče.
51:19
Zákrok domácího gólmana Tomáše Fibigera. Balónek vyrazil ramenem.
50:08
Střela hostů. Další blok Davida Zemana.
50:00
Dnešnímu zápasu ve sportovní hale Králův Dvůr sleduje 82 diváků. DĚKUJEME
48:48
Ze strany hostů je hodně viděl fauly v podobě drobného sekání. Rozhodčí dávají zatím pouze výhody pro domácí tým.
48:08
Na balónku se střídají oba týmy. Nedá se přesně říci který drží balónek více.
47:10
Domácí tým nedokázal proměnit ani třetí přesilovku ve které domácí trenér vystřídal hráče, kteří přesilovku zahráli.
46:40
Na přesilovce vidíme nově Adama Lešuka.
45:10
Třetí přesilovka v podání domácího týmu.
45:09
Vyloučen hráč Adam Kropík družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
44:40
Domácí tým má opět výhodu hry šest na pět díky odloženému vyloučení.
44:27
Střela domácích ze středu hřiště. Michal Nový dobře vystoupil a střelu zblokoval.
43:21
V hale se na poslední třetinu dostavil v podání domácích fanoušků i buben.
42:55
Dobrý blok po střele hostů předvedl David Zeman.
42:17
Hra už je plná drobných osobních soubojů o balónek.
41:19
Rychlá střela po otočce Jakuba Votavi.
40:34
Hosté sice vyhráli buly, ale balónke hned získavájí domácí.
40:01
Třetí a poslední buly vyhráli hosté. Hosté mají z úvodních buly 100% úspěšnost.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině T.B.C. 11 Kobylisy 9.
39:59
Střely celkově po obou třetinách T.B.C. 24 Kobylisy 21.
39:02
Daniel Riley posílá T.B.C. opět do vedení.
39:01
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley, asistoval Michal Nový (3:2).
39:01
V domácí hale právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:41
Z domácího týmu je zatím nejlepší formace ta první. Ve složení Lešuk, Eliáš, Konečný, Zeman a Balej.
37:40
Ve druhé přesilovce domácích byli více na balónku hosté a domácím dělali velké potíže při získání balónku.
36:52
Domácím nastala komplikace, když museli vybajovat balónek při ztrátě v přesilovce.
35:39
Vyloučen hráč Lukáš Panenka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:30
Domácí získavají výhodu hry šest na pět kvůli odloženému vyloučení za nedovolené hrážení.
33:56
Daniel Riley ve velké šanci dostat domácí do vedení. Trefuje pouze tyč.
33:20
Hra se nám teď na chvíli uklidnila.
32:33
Hosté mají rozehrávku z velkého brankoviště domácích. Domácí dobře rozebrali hráče a střelu zblokovali.
32:04
Hosté mají rozehrávku z poloviny hřiště po vysoké holy Adama Lešuka.
31:17
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Šimon Paldus (2:2).
30:34
Balónek míří k hostující brance. Svádí se souboj jeden na jednoho. Domácí Michal Nový souboj vyhrává a posílá balónek na dobíhajícího Martina Kameše, který trefuje přesouvajícího se gólmana.
30:01
Hosté mají rozehrávku z velké blízkosti domácí brány. Domácí střelu zblokovali.
29:14
Domácí přesilovku neproměnili.
29:00
Domácí výborně drží hosty pod tlakem přesilovky.
27:49
Dvě rychlé střely z domácích florbalek. Gól nepadl.
27:13
Vyloučen hráč Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:56
Domácí měli velkou šanci na gól. Domácí šli tři na dva bohužel neproměnili.
26:05
Michal Nový se dostává ke střele. Měla velký potenciál, hostující gólman vyrazil helmou.
25:35
Střela Tomáše Vlčka zpoza těla.
24:56
Pokus o střelu Davida Konečného. Trefil pouze prvního clonícího hráče.
24:29
Hra se na obou stranách začíná přiostřovat.
23:50
Další rychlá střela hostů. Opět zásah domácího gólmana.
23:11
Domácí Lešuk, Eliáš a Konečný kombinují před brankou soupeře. Bohužel finální přihrávku před střelou zblokoval soupeř a balónek končí za mantinelem.
21:55
Domácí tým zvládnul oslabení bez inkasované branky a hned získali balónek a kontrolují ho.
21:40
Další střela v oslabení. Domácí tým opět zachránila tyč.
20:53
První střela druhé třetiny byla na straně hostů. Rychlá střela ze středu hřiště. Domácí gólman vychytal.
20:01
Druhé buly vyhráli opět hosté.
20:00
20:00
19:59
Střeli po první třetině T.B.C. 13 Kobylisy 12.
19:55
Matěj Kodl se dopouští drobné chyby, která byla potrestána dvěma trestnými minutami.
19:54
Vyloučen hráč Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
19:15
Střela Karla Horkého z poloviny hřiště. Střela letěla do rohu hřiště.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny dnešního zápasu.
17:20
Daniel Šterbák v obrovské šanci na gól. Stačilo opravdu jen dobře šťouchnout do balónku a byl by v bráně.
16:30
Obrovská šance Matěje Kodla. Gólman vychytal a hned posílal do rychlého protiútoku.
15:20
Nyní jsme v domácí hale byli svědci malého sekání ze strany domácích. Rozhodčí nechávají hru běžet dál. Vše v pořádku.
13:07
Tomáš Vlček se napřáhl z poloviny hřiště a balónek skončil až v brance hostů. Na branku nahrával Michal Nový po vybojovaném balónku.
13:06
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Michal Nový (2:1).
11:33
Oba týmy se prosazují. Góly na obou stranách padly z velice podobné akce.
11:32
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Daniel Šterbák (1:1).
10:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Ondřej Kočí (0:1).
10:00
V prvních deseti minutách hry jsou domácí více na balónku.
09:30
Střela Martina Eliáše zablokovaná hostujícím hráčem.
08:20
Domácí mají tlak na bránu, ale zatím žádná střela neskončila gólem.
07:40
Domácí na balónku a hned střela domácího Tomáše Vlčka. Hostující hráč úspěšně zblokoval.
06:40
Domácí úspěšně blokují další dvě střely hostů.
05:20
První střela hostů a hned do v domácí hale cinkalo. Naštěstí jen tyč.
04:10
Po čtyřech minutách hry hosté na balónku. Ale domácí Tomáš Balej odebral balónek a hosté jsou opět bez balónku.
03:40
Druhá střela zápasu. Tentokrát Adam Lešuk, ale opět nepadl gól.
02:55
První střelu zápasu vypálil domácí Matěj Kodl. Gól nepadl.
01:45
Domácí stále kontrolují balónek a připravují se na střelu.
00:30
Úvodní buly vyhráli hosté, ale balónek rychle získali domácí a kontrolují ho.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Lukáš Panenka, David Mühlbach, Boris Nouzák, Radek Šindelář
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: David Zeman, Tomáš Balej, Adam Lešuk, Martin Eliáš, David Konečný
00:00

Dobrý podvečer všem příznivcům florbalu. Dnes máme na programu zápas mezi domácím týmem T.B.C. LUCERN Králův Dvůr a hostujícím týmem Florbal TJ Kobylisy.

00:00

Na úvod bych představil tři nejlepší hráče z obou týmů. Začneme týmem hostů. Po prvním kole Národní ligy má z Florbal TJ Kobylisy nejvíce bodů Jan Hrdlička, který má dva body, následuje Ondřej Kočí a Daniel Pavlíček s jedním bodem. V týmu domácích vede bodování junior David Zeman se dvěma body společně s Michalem Novým. Za nimi je Jakub Votava s jedním bodem.

00:00

Po prvním kole je domácí tým na 5. pozici po výhře nad SK Florbal Benešov poměrem 3:4. Kobylisy jsou na 11. pozici po prohře s Panthers Praha poměrem 3:4.