2:2
- : -
TJ Tlučná

Florbal Tachov A - TJ Tlučná 8:2
1. Ondřej Balý, 2. Pavel Vrkoč, 4. Patrik Ráž, 5. Tomáš Pahorecký, 11. Tomáš Pahorecký, 11. Ondřej Balý, 24. Ondřej Balý, 25. Ondřej Balý - 25. Matyáš Bárek, 26. Matyáš Bárek; rozhodčí: Karel Hencl - Matyáš Moller; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Čepička ? - Tereza Burdová ?; po třetinách: 6:0, 2:2;
26:00
25:47
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil Matyáš Bárek, asistoval Matyáš Kužel (8:2).
24:25
Branku družstva Florbal Tachov A vstřelil Ondřej Balý, asistoval Patrik Ráž (8:1).
24:07
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil Matyáš Bárek, asistoval Matyáš Kužel (7:1).
23:51
Branku družstva Florbal Tachov A vstřelil Ondřej Balý, asistoval Tomáš Pahorecký (7:0).
17:39
Vyloučen hráč Jakub Kolman družstva TJ Tlučná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
10:49
Branku družstva Florbal Tachov A vstřelil Ondřej Balý, asistoval Jan Čepička (6:0).
10:40
Branku družstva Florbal Tachov A vstřelil Tomáš Pahorecký, asistoval Pavel Vrkoč (5:0).
05:50
Vyloučen hráč Jakub Novosád družstva Florbal Tachov A na 2 minuty za špatné střídání.
04:18
Branku družstva Florbal Tachov A vstřelil Tomáš Pahorecký bez asistence (4:0).
03:02
Branku družstva Florbal Tachov A vstřelil Patrik Ráž, asistoval Ondřej Balý (3:0).
01:14
Branku družstva Florbal Tachov A vstřelil Pavel Vrkoč, asistoval Vojtěch Koliha (2:0).
00:27
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hencl a Matyáš Moller.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Tlučná: brankář: Tereza Burdová; hráči v poli: Jakub Čermák, Martin Stulík, Štěpán Komanec, Kryštof Koutník, Jakub Kolman