0:1
0:0
- : -

TJ Lokomotiva Louny-STARNET - FBC Slavia Praha 2:5
4. Aleš Linka, 16. Aleš Linka - 6. Ondřej Otáhal, 8. David Laho, 17. Vojtěch Šafář, 18. Filip Bílek, 32. Martin Krutský; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Tomáš Gieszmann 15 - Miroslav Mynář 13; po třetinách: 2:4, 0:1, 0:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů FBC Slavia Praha Ondřeje Otáhala: V krásném dopoledním čase, který nám připomněl naše mladé časy si zapisujeme vítězství za 3 body. Dnes se nám to úplně nesešlo, co se týká sestavy, ale všichni přítomní se vydali ze všech sil a naštěstí to stačilo. Děkuji našim hráčům za zodpovědný výkon a soupeři za utkání!
59:59
Komentář trenéra domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET Jiřího Lindnera: Dnešní zápas by se dal nazvat festivalem neproměněných šancí. Slávisté nám v první třetině odkočili a i přes zlepšující se výkon a tlak v poslední destiminutovce, se nám manko dotáhnot nepodařilo.
59:59
Pokračování komentáře trenéra Jiřího Lindnera: Děkujeme Slávii za férový výkon a těšíme se do Prahy na odvetu. Jsem rád, že si v netradičním čase našli naši fanoušci cestu do sportovní haly a dali přednost florbalu před houbařením.
58:34
Timeout FBC Slavia Praha
58:34
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost.
58:34
Vyloučen hráč Petr Bína družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
58:13
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
53:11
Vyloučen hráč Martin Krutský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
51:04
Timeout TJ Lokomotiva Louny-STARNET
41:34
Vyloučen hráč Pavel Petrok družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
31:21
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Krutský, asistoval Vojtěch Šafář (2:5).
20:00
20:00
18:52
17:53
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Filip Bílek, asistoval Martin Fojtík (2:4).
16:40
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář bez asistence (2:3).
15:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka z trestného střílení (2:2).
10:23
Vyloučen hráč Pavel Bezrouk družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:46
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil David Laho, asistoval Martin Krutský (1:2).
05:49
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Otáhal, asistoval Vojtěch Šafář (1:1).
03:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Čonka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Miroslav Mynář; hráči v poli: Michael Pitek, Filip Bílek, Martin Fojtík, Michal Obertan, Dominik Beran
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Tomáš Gieszmann; hráči v poli: Milan Čížek, Michal Fürstl, Martin Čonka, Aleš Linka, Pavel Bezrouk