2:0
0:2
- : -

SK Alien Nation Černošice - SPORT EDEN BEROUN 2:3
13. Jakub Sládek, 15. Benjamin Rais - 3. Lukáš Leipert, 27. Lukáš Leipert, 33. Lukáš Leipert; rozhodčí: Tomáš Tóth - David Hertz; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Milan Janura ? - Marek Černý ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:2;
36:00
32:08
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil Lukáš Leipert, asistoval Jiří Luňáček (2:3).
26:10
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil Lukáš Leipert, asistoval Jan Šimon (2:2).
24:00
24:00
16:40
Vyloučen hráč Adam Hozman družstva SPORT EDEN BEROUN na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:30
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Benjamin Rais, asistoval Jakub Rindoš (2:1).
12:44
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval Miroslav Koníček (1:1).
12:00
12:00
11:13
Vyloučen hráč Jiří Luňáček družstva SPORT EDEN BEROUN na 2 minuty za sekání.
02:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT EDEN BEROUN: brankář: Marek Černý; hráči v poli: Josef Hrubeš, František Veselý, Jan Šimon, Lukáš Leipert, Jiří Luňáček