3:0
3:0
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - Florbal Chomutov 7:3
8. Jan Zoufalý, 24. Marek Korych, 33. Marek Korych, 37. Jakub Seibert, 42. Ondřej Pužman, 54. Jan Zoufalý, 60. Marek Korych - 4. Petr Krob, 7. Petr Krob, 19. Tomáš Kotlan; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 13 - Ondřej Šrámek 20; po třetinách: 1:3, 3:0, 3:0;
60:00
Střely po třetí třetině: Boleslav - 9; Chomutov - 5.
60:00
Komentář trenéra domácích: Věděli jsme, že nás dnes čeká těžký zápas a bude na nás záležet, jak moc těžký bude. Jsme rádi, že jsme po nepovedeném začátku zvládli utkání otočit v náš prospěch a došli si pro důležité tři body. Teď musíme zregenerovat na zítřek. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00
59:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Jakub Seibert (7:3).
53:53
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý bez asistence (6:3).
53:51
I druhá přesilovka domácích nevyužita.
51:50
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
51:19
Hosté rozehrávají před brankou domácích.
51:02
Holubář trefuje jen horní tyčku.
50:19
Fišera prověřil z otočky Šrámka
48:47
Ani jedna přesilová hra nepřinesla nic zajímavého.
46:43
Vyloučen hráč Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za držení.
46:43
Hosté si zahrají přesilovku.
45:25
Chomutov si v oslabení dokázal vytvořit šanci, domácí obrana ji včas zastavila.
44:18
Vyloučen hráč Tomáš Hennrich družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
43:58
Bolka má výhodu, máme tu první vyloučení zápasu.
41:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Ondřej Pužman, asistoval Jakub Šourek (5:3).
41:33
Pužman vymetá branku hostí.
40:56
Bolka i do poslední třetiny nastoupila ve vysokém tempu.
36:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Marek Korych (4:3).
36:38
Bolka otáčí skóre po střele Seiberta.
36:12
Korych dnes předvádí skvělý výkon a je tahounem domácích.
35:39
Hostům se nedaří udržet na míčku.
32:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Jan Zoufalý (3:3).
32:15
Dvojice Korych - Zoufalý dnes zatím drží domácí a vyrovnává skóre zápasu.
30:55
Hosté po rozehrávce na balonku dlouho nevydrželi, na půlce zastavil akci Korych.
28:56
Hendrych v obrovské šanci neprostřelil Šrámka.
26:25
Boleslavští vymýšlí jednu akci za druhou, koncovka ale vázne
23:55
23:55
Boleslav zahajuje druhou třetinu mnohem lépe a snižuje vedení hostů.
21:21
Hendrych se snažil dorazit několikrát míček do branky, pokaždé ale trefil brankáře Šrámka.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Boleslav - 6; Chomutov - 8
20:00
18:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Kotlan, asistoval František Kubík (1:3).
17:54
Korych nevyužil přihrávku Zoufálého a míček i po dvou dorážkách odskákal někam za branku hostů.
17:01
Už to vypadalo, že Chomutov využije další šanci, Zoufalý naštěstí celou akci zastavuje.
15:33
Seibert po druhé během minuty prověřuje gólmana hostů, pooboukrát Šrámek bezchybný.
14:56
Bolka se konečně drží na útočné polovině, Chomutov pod tlakem.
13:51
Chomutov zatím jednoznačně lepší.
12:03
Tomšík vychytal Kubíkovu střelu a skóre je neměnné.
10:53
Červinka v obrovské šanci trefuje pouze Šrámka.
09:24
Bolka sice snížila skóre, ale hosté jsou opět převaze a drží domácí na jejich obranné polovině.
07:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Marek Korych (1:2).
07:30
Hosté po většinu utkání na balonku.
06:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Krob, asistoval Adam Martin (0:2).
06:03
Tomšík marně hledal míček v brankovišti, který mezitím skončil za jeho zády z dorážky.
04:53
Plášil neproměnil šanci a jen přestřeluje branku.
03:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Krob, asistoval Adam Manas (0:1).
03:32
Krob vymetá branku domácí a střílí úvodní gól zápasu.
00:01
Zahajovací buly pro Bolku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Šrámek; hráči v poli: Ondřej Holubář, Marek Nekuda, Antonín Mrug, Adam Martin, Ondřej Vršata
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Tomáš Červinka, Ondřej Pužman, Marek Korych, Jan Zoufalý
00:00
Krásné sobotní odpoledne, vítejte u online zápisu utkání CE soutěže juniorů mezi domácí Mladou Boleslaví a hostími z Chomutova. Utkání začne za několik minut.