2:5
- : -
Sokol Rudná

1.FBC DDM Děčín IV - Sokol Rudná 6:9
10. Petr Vybíral, 13. Michal Záruba, 17. Zdeněk Martinec, 18. Lukáš Vlček, 42. Petr Vybíral, 50. Dominik Herzina - 6. František Novosad, 12. Marek Vojáček, 17. Marek Hluchý, 20. Jaroslav Janoušek, 41. Marek Hluchý, 50. Adam Pivoňka, 55. Adam Pivoňka, 57. Marek Hluchý, 57. Adam Pivoňka; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 3 + Jan Fidler 5:4; využití: 1:3; diváků: 22; zásahy brankářů: Jan Drobný 19 - Hugo Kalina 12; po třetinách: 4:4, 0:0, 2:5;
60:01
Trenér domácích : Tvrdé a vyrovnané utkání plné soubojů. Chyběla nám lepší kvalita ve finální fázi ofenzivních akcí. Souhlas s trenérem hostů, rozhodla promarněná přesilovka 5na3. Děkujeme všem fanoušků za podporu, další zápas se vrátíme silnější
60:00
Trenér hostů : V mrazivé aréně se hráči obou celků předháněli v tom, kdo udělá více chyb. Vítězství se zrodilo v ubráněné přesilovce 5 na 3. Děkujeme všem fanouškům a hlavně těm, kteří nás přijeli podpořit.  Teď všichni povinně na teplý nápoj!!!

60:00
59:53
Vyloučen hráč Jan Fidler družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 5 minut za sekání.
58:40
Timeout Sokol Rudná
58:33
Vyloučen hráč Tomáš Bubeník družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
56:59
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Marek Hluchý (6:9).
56:40
Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
56:21
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Hluchý, asistoval Ondřej Šantora (6:8).
56:04
Vyloučen hráč Petr Fišer družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
54:58
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Tomáš Bubeník (6:7).
49:38
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Dominik Herzina, asistoval Michal Záruba (6:6).
49:23
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Adam Pivoňka, asistoval Lukáš Bárta (5:6).
47:41
Vyloučen hráč Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
46:46
Vyloučen hráč Lukáš Bárta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:58
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:09
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Vybíral, asistoval Kristián Zeman (5:5).
40:06
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Hluchý, asistoval Martin Špaček (4:5).
40:00
40:00
Druhá třetina byla gólovým opakem té první. Síť nerozvlnil žádný z týmů. Děčín je dominantnější na míčku, díky delší přípravné fázi. Rudná je zase nebezpečná z brejku. Na střely i druhá třetina pro Rudnou 11:8. Děčín musí začít častěji střílet, brankář hostů má až přílišný klid ve svém brankovišti.
40:00
20:00
20:00
19:59
První třetina nabídla 8 branek, lepší vstup do zápasu měla Rudná, ta byla více na balónku, ale poté se Děčín na míčku uklidnil a hru srovnal. Zápas bude jistě do zbylých třetin vyrovnaný. Důležité budou i přesilovky, které oba týmy přetavily v gól. Střely po 1.třetině 14:11 pro Rudnou.
19:55
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Marek Hluchý (4:4).
18:19
Vyloučen hráč Jan Fidler družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
17:36
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Matouš Dašek (4:3).
16:49
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Zdeněk Martinec, asistoval Lukáš Vlček (3:3).
16:23
12:27
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Jan Fidler (2:2).
11:45
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Vojáček, asistoval Martin Špaček (1:2).
09:20
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Vybíral, asistoval Lukáš Vlček (1:1).
08:45
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
05:04
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil František Novosad, asistoval Marek Cihelka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná: brankář: Hugo Kalina; hráči v poli: Ondřej Váně, Marek Hluchý, Marek Vojáček, Martin Špaček, Tomáš Bubeník
00:00
Line-up domácích 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Petr Vybíral, Petr Fišer, Jan Fidler, Dominik Herzina, Michal Záruba