5:3
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC Česká Lípa 9:7
11. Vojtěch Janeček, 14. Lukáš Macháč, 24. Daniel Sedláček, 36. Filip Smutný, 44. Lukáš Macháč, 49. Filip Smutný, 54. Matěj Hájek, 56. Martin Kašínský, 59. Šimon Stránský - 12. Ondřej Hudík, 12. Antonín Stárek, 15. Ondřej Kopič, 28. Antonín Stárek, 46. Ladislav Pekárek, 54. Matyáš Flekl, 60. Ladislav Pekárek; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 1:6; využití: 3:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Oliver Sýkora 17 - Daniel Jukl 25; po třetinách: 2:3, 2:1, 5:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Saláta: Úkol jsme dnes splnili a ten zněl 3 body. Hra nebyla nijak pěkná, v některých pasážích bych řekl, že se nedělo nic. Hlavně díky přesilovkám jsme vyhráli a dobrý pocit jsem měl z mladších kluků. Jádro juniorky by mělo výrazně zabrat  hlavně co se týče zakončení. Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí Lenky Bartošové: Dnešní zápas s Libercem byl zvláštní... Nehráli jsme špatně, bojovali jsme ale chybělo k tomu něco na víc.
Naše hra se začíná lepšít v každém zápase vidíme pokroky. Co nás nejvíc zlobí tak to je  koncovka. Na tu se musíme zaměřit.
Soupeři gratuluji.
60:00
59:19
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek z trestného střílení (9:7).
58:41
Lomnický odchovanec Stránský teď po nahrávce Kapitána posílá Liberec do tříbrankového vedení.
58:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Filip Kapitán (9:6).
57:42
Vyloučen hráč Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:37
Liberec dlouze na míčku a rozhodčí zvedá pravačku nahoru.
55:58
Kašínský je dnes opravdu dravý. Nejprve překazil rozehrávku Lípy a poté vymetl všechny pavučinky nad ramenem brankáře.
55:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Kašínský bez asistence (8:6).
53:30
Po Zoubkově zorro triku a následné dorážce Hájka vrátil hosty do zápasu Matyáš Flekl.
53:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Matyáš Flekl, asistoval Lukáš Kocourek (7:6).
53:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Hájek, asistoval Adam Zoubek (7:5).
53:01
Hosté v plném počtu a hned nalétli do přečíslení.
51:49
Janeček nasadil Pešírovi jesle, ale Jukla překonat nedokázal.
51:00
Peky je týmový hráč a i z trestné lavice hlasitě hecuje svůj tým.
50:28
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:14
Lípa teď točila domácí obranu jak beyblade.
48:47
Po sekeře Stárka svým druhým gólem v utkání využil přesilovou hru Smutný.
48:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Filip Kapitán (6:5).
48:32
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
45:13
Láďa Pekárek nám již po několikáté dnes předvedl svou šikovnost a vyrovnává skóre.
45:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Antonín Stárek (5:5).
44:21
Disciplinovanost Liberce teď zrušil svým nehumálním zákrokem Zoubek.
44:20
Vyloučen hráč Adam Zoubek družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:02
Po gólu Machače řídí rozehru Lípy Brodský.
43:16
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Macháč, asistoval Martin Kašínský (5:4).
43:00
Sedláček je dnes opravdu hladový po gólech, ale Jukl jeho střelu zlikvidoval.
42:32
Tonda Stárek teď skvěle obral o míček domácího Dolejše.
41:56
Pešír teď málem potrestal Urbanův fatál.
40:02
Trenéři Bartošová i Salát rozdali během pauzy mnoho cenných rad, tak uvidíme jak je jeich svěřenci zužitkují.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině Liberec - 10 ; Lípa - 6
40:00
38:20
Dolejš si teď dovolil příliš a nabídl nebezpečnou příležitost pro Moravíka.
37:07
Brodský teď skvěle zablokoval střelu rozeběhlého Urbana.
35:46
Smutný teď potvrdil, že si zaslouží místo v superligovém kádru pod Ještědem.
35:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Šimon Stránský (4:4).
35:15
Liberci se nedaří rozehrát i přes jejich početní výhodu.
34:00
Trenéři z obou týmu se tomuto vyloučení diví, ale rozhodčí tento zákrok ohodnotil dvěma minutami.
33:59
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
32:01
Po úniku Václavíka zazvonila za zády Jukla tyč.
30:57
Mladý talent Smolka zablokoval střelu Petráka.
29:12
Hraje se teď nahoru dolů a jak by řekl Jakub Stejskal ,,Toto je opravdu pastva pro oči"
27:26
Ondřej Kopič si teď elegantně vymíchal několik hráčů na středu a několik vteřin na to vrátil České Lípě vedení Stárek.
27:25
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ladislav Pekárek (3:4).
26:10
Tvrdý souboj mezi Ševčíkem a Horákem nakonec vyhrál první jmenovaný, ale o míček v zápětí přišel.
25:10
Petříček teď zkušeně uklidnil hru.
23:52
Dáňa Zudlo Sedláček nyní využil chyby Daniela Jukla a šikovně zakončil.
23:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Daniel Sedláček, asistoval Oliver Sýkora (3:3).
23:30
Adam Zoubek nám předvádí, že je platným členem výběru Petra Saláta.
22:14
Pekárkovu střelu zablokoval zkušený pardál Sucharda.
20:33
Oba týmy nalétly do 2. třetiny v rychlém tempu.
20:00
20:00
Střely po 1, třetině Liberec - 7  ; Lípa - 5
20:00
18:40
Pekárek si hraje s domácí obranou jako kočka s myší.
17:35
Po nádherné nahrávce Smutného přestřelil Kapitán zcela prázdnou kasu.
16:30
Českolipští výborně drželi balón i v početní nevýhodě, ale Liberec se přeci jen dostal na míček.
15:49
Domácí nedokázali využít výhodu a tak mají k dospozici další přesilovku.
15:48
Vyloučen hráč Lukáš Kocourek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
14:01
Kopič nekompromisní střelou vrací hostům vedení.
14:00
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Antonín Stárek (2:3).
13:20
Ani po dvou rychlých gólech Lípy se Liberec nezalekl a trefuje se Machač,
13:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Macháč, asistoval Tomáš Urban (2:2).
11:43
11:23
Po pravém mantinelu unikl Hudík a střelou mezi nohy vyrovnává.
11:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Hudík, asistoval Oliver Brodský (1:1).
10:07
V přesilové hře se trefuje od půlky Janeček a otevírá tak skóre utkání.
10:06
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Janeček, asistoval Šimon Stránský (1:0).
09:46
Vyloučen hráč Jakub Horák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
09:19
Nepříjemná střela z hole Stárka, Sýkora ale pozorný.
08:01
Filip Kapitán svým ladným pohybem teď přeběhl přes tři hráče na středu.
06:27
Urban nyní velice důrazně dohrál Flekla. Rozhodčí nařídili pouze volný úder.
05:20
Rais využil zmatené rozehry domácích, ale po jeho střele zacinkala tyč.
03:13
Kapitán na chvíli vybojoval balón, ale Liberci se nedaří udržet míček.
01:57
Po chybě Machače se ke střele dostal Kouba, ale domácí obrana se stihla vrátit.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Antonín Stárek, Jakub Horák, Ladislav Pekárek, Ondřej Kopič, Oliver Brodský
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Oliver Sýkora; hráči v poli: Filip Kapitán, Matěj Ševčík, Jonáš Rais, Daniel Sedláček, Bartoloměj Smolka