0:8
1:5
- : -

FbC Jazzmani Žatec - Florbal Chomutov B U21 3:18
16. Ondřej Hanuš, 16. Adam Brunclík, 54. Matěj Hrádek - 6. Adam Manas, 14. Martin Peksa, 14. Josef Huňat, 15. Marek Macura, 18. Matyáš Rauscher, 22. Petr Švehla, 22. František Kubík, 24. Martin Peksa, 26. Adam Manas, 28. Marek Macura, 34. Adam Manas, 37. František Kubík, 39. Martin Peksa, 41. Josef Huňat, 44. Martin Peksa, 55. František Kubík, 55. Matyáš Rauscher, 58. Josef Huňat; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 6 + Ondřej Hanuš OS:2; využití: 1:2; diváků: 68; zásahy brankářů: David Švátora 13, Pavel Sarič 20 - Lukáš Kopecký 10, Jakub Fiala 12; po třetinách: 2:5, 0:8, 1:5;
60:00
Střely ve 3. třetině: Žatec - 8, Chomutov - 15
60:00
Střely celkem: Žatec - 25, Chomutov - 51
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Votavy: V tomto utkání jsme neměli na to, získat 3 body. Soupeř byl precizní v rozehrávce, dělal méně chyb a celou dobu určoval tempo hry. Žatec je stále na začátku cesty a musí si z těchto porážek brát co nejvíce zkušeností.
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Severy: Od nás mnohem lepší přístup k zápasu než v prvním kole proti Sokolovu. Pro nás to byla prakticky hra na jednu branku. Je škoda, že jsme nesplnili náš cíl do třetí třetiny. Díky soupeři rozhodčím a divákům za utkání.
60:00
59:44
Burda ztečoval Rauscherovu třela, která by bránu rozhodně neminula.
58:42
Čermák teď nesmyslně vracel míček dozadu, ač sám mohl střílet.
57:05
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Josef Huňat, asistoval Matyáš Rauscher (3:18).
57:05
Komentář k tomuto gólu tentokrát od našeho zdravotníka, Vápna: „Ten Pavel (gólman Sarič) tam chytal kapra."
56:31
Třetí Nekudova střela a konečně na veverky.
55:32
Vyloučen hráč Ondřej Hanuš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nesportovní chování.
55:32
Vyloučen hráč Ondřej Hanuš družstva FbC Jazzmani Žatec - osobní trest.
55:32
Hanuš je dnes u nás již potřetí a naposledy. Část jeho trestu si půjde odsedět i Pavliš.
55:19
Bejček namazal Milyanovi a pak poslal v rohu k zemi Brunclíka.
54:23
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Jakub Fiala (3:17).
54:03
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil František Kubík, asistoval Adam Manas (3:16).
54:03
A další gól Chomutova na přední.
53:18
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek, asistoval Adam Brunclík (3:15).
53:18
Škoda, že se nedá přenášet zvuková nahrávka skrze online zápis. Eliška (naše hlasatelka) tento gól řádně oslavila.
52:03
Huňat zkušeně sebral míček a uklidnil tak hru.
51:33
Vyloučen hráč Ondřej Holubář družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
50:41
Vyloučen hráč Aleš Kopecký družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za bránění ve hře.
50:41
Chudák Macura, už ho zase vyklepli za hřmotu mantinelů ven z hřiště.
50:21
Začíná to být celkem nuda.
48:35
Zelinka celkem na hraně obral Burdu o balónek.
45:32
Chudák Sarič, Macura si ho položil, ale bránu netrefil.
45:18
Macura pouze do tyče.
44:17
Milyan se snažil stínovat Holubáře, Holubář udělal dva ryhlé pohyby, Milyan to nevybral a skulil se na zem.
43:39
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Peksa, asistoval Petr Švehla (2:15).
43:39
Tak si tu u nás Brunclík dlouho nepobyl.
43:30
Chomutov si opět zahraje přesilovku.
43:14
Vyloučen hráč Adam Brunclík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
41:45
Kubík procedil míček skrz Sariče, ale Meyer z 2 metrů minul úplně prázdnou bránu.
41:12
Čermák pouze do připraveného Fialy.
40:25
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Josef Huňat, asistoval Daniel Kučera (2:14).
40:25
Co k tomu dodat, Eliška zde jen konstatovala: „To bude 20, budeme mít párky."
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Žatec - 7, Chomutov - 18
40:00
38:22
Čermák si udělal okruh při pronásledování Manase, ale míček stejně nezískal.
38:04
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Peksa, asistoval Michal Marek (2:13).
38:04
Další rybička zaplula pod horní tyč.
37:09
Milyan nabízel Kuvíkovi, který by jinak šel sám na bránu, ale ten míček přeběhl.
36:23
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil František Kubík bez asistence (2:12).
36:23
Kubík prostřeluje Sariče na přední.
35:19
Švehla neprošel přes žatecký dvojblok.
33:38
Huňatovi v nadějné pozici sjel míček z hokejky.
33:23
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Adam Manas, asistoval František Kubík (2:11).
33:23
Při cestě k brance někdo z chomutovských hráčů sestřelil Burdu a skončilo to gólem.
32:31
Hanuš i se svým poměrně velkým výškovým deficitem dokáže chomutovským velikánům pořádně zkomplikovat pobyt na hřišti.
31:50
Burda sebral míček směřující na úplně volného Huňata.
31:14
Vyloučen hráč Tomáš Kučera družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hrubost.
31:14
3 vyloučení, seklá Wifi, problém s časomírou a všechno téměř naráz. To nám dělají snad schválně.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Fiala družstva Florbal Chomutov B U21
30:00
Vyloučen hráč Ondřej Hanuš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hrubost.
30:00
Vyloučen hráč Marek Macura družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hrubost.
29:47
Naše WiFi se na to již nemohla dívat, tak začala stávkovat.
27:05
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Marek Macura, asistoval Ondřej Bejček (2:10).
27:05
Při stavu 2:9 padla námitka, že to není zrovna dobrý výsledek. Vůči tomu, co nás dnes asi ještě čeká, bych řekl, že ještě dobrý.
25:44
Sarič teď měl hodně velké štěstí, Kopecký mu zahránil vypadlý míček směřující k brankové čáře.
25:12
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Adam Manas, asistoval Ondřej Holubář (2:9).
25:12
Holubář předložil Manasovi k mantinelu a skončilo to opět jen gólem, a tedy i využitou přesilovkou.
24:13
Rauscher trefil horní tyčku, následný odraz by již mohl být klasifikoán na veverky (veverka = oblast nad futsalovou bránou), ale odrazy se nepočítají.
23:24
Vyloučen hráč Matěj Živčák družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:24
Nevím koho tam Živčák sejmul, ale bortící se mantnely byly slyšet po celé hale. Chomutov si dnes jako první zahraje přesilovku.
23:07
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Martin Peksa, asistoval Ondřej Bejček (2:8).
23:07
Peksa prostřelil Pavliše i Sariče a já tu dnes asi nebudu komentovat nic jiného než chomutovské góly.
21:20
21:20
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Sarič družstva FbC Jazzmani Žatec
21:20
Slyšela jsem jen okamžik, kdy se míček dotkl tyčky a pak už jen byl vidět míček v brance a Švátorův bezradný obličej.
21:08
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Petr Švehla z trestného střílení (2:6).
21:08
Švehla po faulu na svou osobu nekompromisně proměňuje nařízené trestné střílení.
20:47
Müller celkem nadějně střílel, ale trefil jen Čermákovo koleno.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vahrávají opět hosté, ale míček se nám ihned ztratil za Velkou chomutovskou zdí.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Žatec - 10, Chomutov - 18
20:00
19:16
Pavliš prohrál sprinterský souboj k chomutovské brance, pak si ještě zasprintoval na střídačku a chvíli to už vypadalo, že se nezvedne.
18:46
Brunclík zblokoval Holubářovu střelu.
17:28
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Daniel Kučera (2:5).
17:28
Tak to byl krásný backhand trefený po odrazu ještě ve vzduchu. A autor? Matyáš Rauscher
15:58
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Adam Brunclík, asistoval David Milyan (2:4).
15:58
Eliška je velmi nestranný hlasatel, tak jsem nyní málem ohluchla. Po gólech Chomutova se od Elišky ozvalo: „Se tu dneska asi uhlásím..." Nyní ale již námitky nemá.
15:35
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Hanuš, asistoval Michael Muselík (1:4).
15:35
Hanušova střela jen lehce lízla vnitřní stranu horní tyčky a elegantně zaplula do brány.
14:40
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Marek Macura, asistoval Petr Švehla (0:4).
14:40
Švehla krásně k levé tyčce předložil Macurovi a ten už neměl problém míček dostat za Švátoru.
13:59
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Josef Huňat, asistoval Matyáš Müller (0:3).
13:59
Prý to spadlo do brány a prý to bylo z boku. Aneb vidím všechno, jen ty góly ne...
13:03
13:03
Peksova dělovka by možná doletěla až na Mars (viz. chomutovská gólová písnička), ale její cestu pozastavila síťka za zády Švátory.
11:22
Řešíme tu menší problém: Chomutovští hráči nám tu postavili Velkou chomutovskou zeď, nižší a kratší obdobu té Velké čínské. Táhne se od rohu až k trestným lavicím, takže vidíme na jedné polovině velké nic.
10:38
Nekuda opět nad... O 5 centimetrů níže než předchozí pokus.
10:13
Hanuš odstřelil o hlavu a půl vyššího Macuru za mantinel.
09:09
Nebýt Müllera, tak jde Čermák sám na Kopeckého.
07:55
Nekuda nad... Ještě ale ne dostatečně, aby jeho pokus mohl být klasifikován jako na veverky.
07:04
Muselík svým tělem zastavil Bejčkovu střelu od modré.
05:41
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil Adam Manas bez asistence (0:1).
05:41
Chomutov se po akci Manase dostává do jednobrankového vedení.

05:02
Havlík se prokličkoval přes celé hřiště, nabil si s Burdou, ale Kopecký ho v přímém souboji neskutečně obral o míček.
04:30
Huňat se ocitl na středu hřiště úplně sám, ale bránu míjí.
03:49
Švátora vyhlavičkoval Rauscherovu střelu.
02:09
Burda na poslední chvíli nastavil svoiu hůl proti holi Švehly, který se již chystal umístit míček do poloprázdné brány.
01:10
Chomutov si stihl vystřídat na balónku, Jazzmani se jen marně snažili narušit jejich rozehrávku.
00:15
Kopecký si připisuje svůj první dnešní zákrok, a to proti Brunclíkovi.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají hosté, konkrétně tedy Zelinka.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B U21: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Matyáš Müller, Josef Huňat, Matyáš Rauscher, Daniel Kučera, Tomáš Zelinka
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: David Švátora; hráči v poli: Aleš Kopecký, Josef Burda, David Milyan, Adam Brunclík, Jan Čermák