4:1
2:3
- : -

FbC Hradec Králové - PANTHERS OTROKOVICE 11:4
1. Michal Martinek, 3. Mikuláš Ryba, 4. Filip Nerad, 5. Michal Martinek, 14. Michal Martinek, 22. Michal Rolín, 27. Michal Martinek, 32. Mikuláš Ryba, 33. Prokop Hanzlík, 50. Lukáš Ranný, 59. Michal Kunart - 32. Jakub Nevařil, 47. Kryštof Nerušil, 48. Alexandr Pujin, 57. Kryštof Nerušil; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Školník 13 - Filip Doležal 31; po třetinách: 5:0, 4:1, 2:3;
60:01
Hráči Otrokovic hodnotí utkání : sešli jsme se jestě v menším počtu než včera s Brnem. Ve třetí třetině jsme podali sympatický výkon.
60:01
Komentář trenéra Davida Hegera: první dvě třetiny jednoznačný výkon ve třetí třetině ztráta koncentrace. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
58:48
Vyloučen hráč Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
58:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Kunart, asistoval Lukáš Ranný (11:4).
57:40
Schlapplova střela míří těsně mimo branku
56:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Kryštof Nerušil, asistoval Adam Štourač (10:4).
56:08
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
52:50
Vyloučen hráč Lukáš Mrňka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:50
Vyloučen hráč Alexandr Pujin družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
49:31
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Ranný, asistoval Filip Nerad (10:3).
48:31
Vyloučen hráč Jakub Ondrůšek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
47:05
Timeout FbC Hradec Králové
47:05
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Alexandr Pujin, asistoval Adam Štourač (9:3).
41:02
Vyloučen hráč Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vražení zády.
32:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Prokop Hanzlík, asistoval Martin Brejtr (9:1).
31:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Štěpán Heger (8:1).
31:19
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Nevařil, asistoval Jakub Ondrůšek (7:1).
31:16
Vyloučen hráč Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
30:06
Školník teď předvedl fantastický zákrok
29:20
Martínek našel Rybu před bránou ale ten nabídku nevyužil
26:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Michal Rolín (7:0).
25:25
Krásnou střelu vyslal Ranný ale mířila těsně vedle pravého horního růžku
21:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Rolín, asistoval Mikuláš Ryba (6:0).
18:51
Hráči Hradce jsou téměř celé utkání na míčku a nedávají soupeři moc šancí vystřelit na Školníkovu bránu
13:34
Vyloučen hráč Prokop Hanzlík družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
13:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Štěpán Heger (5:0).
10:54
Vyloučen hráč Lukáš Mrňka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vražení zády.
07:14
Vyloučen hráč Martin Malůš družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
07:14
Vyloučen hráč Otrokovic číslo 45 za sekání
04:12
04:12
Branku Hradce vstřelil hráč číslo 81 asistence hráč číslo 24
03:52
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Nerad, asistoval Lukáš Ranný (3:0).
03:52
Branku Hradce vstřelil hráč číslo 37 asistence hráč číslo 44
02:38
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Mikuláš Ryba, asistoval Dominik Schlappl (2:0).
02:38
Branku Hradce vstřelil hráč číslo 76 asistence hráč číslo 91
00:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Mikuláš Ryba (1:0).
00:54
Branku Hradce vsřelil hráč číslo 81 asistence hráč číslo 76
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Filip Doležal; hráči v poli: Jakub Nevařil, Ondřej Kahoun, Kryštof Nerušil, Martin Malůš, Jakub Ondrůšek
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Filip Školník; hráči v poli: Michal Rolín, Dominik Schlappl, Michal Martinek, Mikuláš Ryba, Štěpán Heger