5:1
3:3
1:0

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FbŠ Bohemians 9:8p
32. Anežka Pěnkavová, 33. Barbora Špačková, 35. Sabina Šnajberková, 35. Monika Škorpová, 37. Barbora Špačková, 43. Monika Halamová, 47. Veronika Křečková, 59. Anežka Pěnkavová, 65. Veronika Křečková - 4. Pavlína Soukupová, 14. Nela Kočvarová, 15. Lucie Hernandezová, 17. Markéta Seidlerová, 33. Karolína Mezerová, 51. Karolína Mezerová, 53. Karolína Mezerová, 58. Markéta Seidlerová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Šárka Černá 22 - Štěpánka Růžičková 13; po třetinách: 0:4, 5:1, 3:3, 1:0;
65:02
Vyjádření trenéra hostů: Zápas do kterého jsme skvěle vstoupili a po celkově dobré první třetině jsme naprosto do konce utkání vypadli z tempa a poté v naší hře nebylo vůbec nic. Soupeř nakonec zaslouženě vyhrál a před námi je ještě spousta práce. Děkujeme soupeři za zápas.
65:01
Vyjádření trenéra domácích Jiřího Petra: Neuvěřitelně vydřené vítězství. Po vlažné první třetině jsme se zvládli zvednout a vrátit se do utkání. Obrovská pochvala pro holky, že se na závěr náročného víkendu dokázaly ještě takhle vydat a sebraly cenné body. Díky soupeři za utkání.
65:00
Střely v prodloužení: Tigers Start 98 - 2; FbŠ Bohemians - 5
64:07
64:07
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Veronika Křečková bez asistence (9:8).
62:59
Fialková zblokovala střelu do odkryté branky.
61:54
Pěnkavová se zase zbavila bránících hráček skvělou kličkou adostala se do zakončení, její střelu zblokovala obránkyně Bohemky.
61:28
Černá vysekla nádherný zákrok.
60:57
Šance Bohemky prudkou střelou od mantinelu.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: Tigers Start 98 - 6; FbŠ Bohemians - 8
60:00
58:24
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Anežka Pěnkavová, asistoval Sabina Šnajberková (8:8).
57:53
Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
57:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Markéta Seidlerová, asistoval Bára Šimůnková (7:8).
57:30
Bohemka napadá až za branku domácích.
55:50
Souboje se nám tady začínají přiostřovat, nervy pracují.
54:43
Bohemians jsou u míčku a jsou stále nebezpečné.
52:34
Dlouhý výhoz Černé zpracovala Halamová, vyběhla si od mantinelu, vystřelila a jen o kousek minula branku.
52:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová, asistoval Aneta Faltová (7:7).
52:07
Mezerová se prosadila přes dvě bránící hráčky chytrou kličkou a zakončením nad hlavu Černé.
50:53
50:53
Faltová vyslala Mezerovou do samostatného úniku  a  Mezerová měla tunu času rozmyslet si kam vystřelit.
49:23
Výborný blok od Špačkové!!
47:52
Bohemka je zase na míčku a tlačí do obrany domácích, je to mazec.
46:51
46:51
Konečně se Křečková trefuje, po individuální akci.
46:19
Faltová trefila tyčku.
45:47
Seidlerová z nebezpečné vzdálenosti střílela z otočky, Jakešová míček zblokovala.
44:36
Domácí usilovně brání, Mervartová blokuje střelu z metru.
43:12
Bohemka do toho začíná zase pořádně šlapat.
42:03
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Monika Halamová z trestného střílení (6:5).
42:03
Halamová sebrala rozehrávku hostů a hrnula se na branku, obránkyně hostů jí zastavila jen za cenu faulu.
40:39
Mezerová vypálila dělovku z půlky, Černá v pohodě chytá.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Tigers Start 98 - 8; FbŠ Bohemians - 8
40:00
39:30
Halamová neskutečná, vysprintovala a upalovala na branku, střela jen o fous minula branku.
36:52
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Barbora Špačková, asistoval Monika Škorpová (5:5).
36:52
Špáča nádherně trefila branku střelou k tyči.
35:07
Nádherná šance v podání Kiwi a Špáči. Krosová přihrávka od Kiwi na vzdálenější tyč, Špáča byla těsně bráněná.
34:27
Právě jsme viděli sled rychlých akcí, vyloučení a branek!!! Zapisovatel fakt nestíhal.
34:13
Timeout FbŠ Bohemians
34:13
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Monika Škorpová, asistoval Anežka Pěnkavová (4:5).
34:01
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Sabina Šnajberková, asistoval Anežka Pěnkavová (3:5).
33:58
Vyloučen hráč Markéta Seidlerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra na zemi.
32:44
32:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karolína Mezerová, asistoval Lucie Hernandezová (1:5).
31:37
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil Anežka Pěnkavová, asistoval Monika Škorpová (1:4).
31:27
Startíček přežil oslabení.
30:37
Domácí získaly míček a hezky ho drží, Pěnkavová Anežka dokonce nebezpečně vystřelila.
29:30
Další přesilovka hostů, další stupňování tlaku na obranu domácích.
29:11
Vyloučen hráč Veronika Křečková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
28:40
Faltová minula úplně odkrytou branku.
28:30
Seidlerová zase motá hlavu obraně domácích.
26:50
Domácí hráčky se snaží, co jim síly stačí.Jenže do branky se nemůžou trefit.
25:21
Černá velice pohotově zasáhla proti střele bohemácké hráčky.
23:20
Bohemka se usadila na pár vteřin na polovině domácích, přesilovkovou kombinaci přerušila Škorpová.
22:40
Domácí v oslabení zatim drží míček, efektivně šetří čas za brankou soupeře.
22:25
Vyloučen hráč Monika Halamová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:00
Druhá třetina začala zase velkým tlakem ze strany Bohemians.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině:  Start 98 Kunratice - 5 ;FbŠ Bohemians - 9
20:00
19:19
Křečková střílí přesně do ramene bohemácké golmanky.
17:55
Nádherná akce v podání domácích, zakončovala Pěnkavová Anežka prudkou střelou, bohužel mimo.
17:42
Hráčky Bohemians velice dobře napadají.
16:50
16:10
Domácí se neustále brání nebezpečným útočným akcím Bohemky.
14:57
Obraně domácích prochází krosové přihrávky a Bohemka to trestá.
14:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Hernandezová, asistoval Anežka Smočková (0:3).
13:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Nela Kočvarová, asistoval Kateřina Strnadová (0:2).
12:26
Bohemka má více ze hry, drží míček a konstantně ohrožuje branku domácích.
10:10
Pěnkavová Anežka se zbavila bránící hráčky odvážnou kličkou a proběhla se až k zakončení. Trefila nohu bohemácké brankářky.
07:30
Škorpová se snažila prosadit podél mantinelu, přihrála na střed na Mervartovou, ta míček přeběhla.
06:08
Soukupová minula odkrytou branku.
05:30
Tuncelová v šanci, míček jí sjel z čepele.
04:12
Faltová předvádí slušné kličky a obrana domácích si to nechává líbit.
03:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavlína Soukupová, asistoval Anežka Smočková (0:1).
03:06
Soukupová se prosmýkla mezi dvěma hráčkama domácích a trefuje se přesně pod pravou ruku Černé.
02:46
Škorpová čaruje v rohu soupeře, byla z toho přihrávka na obsazenou Špačkovou.
01:30
Halamová se snažila probít přes tři bohemačky.
00:44
První střela utkání Mezerová natáhla a vyslal dělovku mimo branku.
00:01
První buly pro Bohemku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Štěpánka Růžičková; hráči v poli: Lucie Hernandezová, Veronika Mandíková, Anežka Smočková, Karolína Mezerová, Pavlína Soukupová
00:00
Line-up domácích FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Šárka Černá; hráči v poli: Alžběta Pěnkavová, Barbora Špačková, Anežka Pěnkavová, Zuzana Mervartová, Monika Škorpová