4:1
2:1
- : -

Fbc Topgal Šternberk - Florbal Vsetín 9:2
8. Dominik Papica, 13. Martin Mikolajek, 15. Dominik Papica, 21. Petr Marghold, 22. Petr Marghold, 24. Dominik Papica, 25. Matyáš Zbránek, 31. Martin Mikolajek, 42. Petr Marghold - 19. Martin Kovář, 32. Jan Legát; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Lukáš Mucska ?; po třetinách: 3:0, 4:1, 2:1;
45:00
41:22
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Marghold, asistoval Dominik Papica (9:2).
40:51
Vyloučen hráč Tomáš Mekyska družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hrubost.
31:53
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jan Legát bez asistence (8:2).
30:14
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Mikolajek, asistoval Petr Marghold (8:1).
30:00
30:00
24:03
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Matyáš Zbránek bez asistence (7:1).
23:13
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Dominik Papica, asistoval Pavel Kardaš (6:1).
21:54
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Marghold bez asistence (5:1).
20:04
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Marghold, asistoval Martin Mikolajek (4:1).
18:09
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Martin Kovář, asistoval Adam Hegar (3:1).
15:00
15:00
14:10
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Dominik Papica, asistoval Martin Mikolajek (3:0).
13:13
Vyloučen hráč Michal Brázdil družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
12:59
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Mikolajek, asistoval Jakub Navara (2:0).
07:46
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Dominik Papica bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cigl a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Lukáš Mucska; hráči v poli: Rostislav Sicha, Michal Brázdil, Adam Hegar, Marek Polách, Filip Mynář
00:00
Line-up domácích Fbc Topgal Šternberk: brankář: Pavel Kardaš; hráči v poli: Martin Mikolajek, Petr Marghold, Martin Robert Horry, Jakub Navara, Dominik Papica