4:5
5:1
- : -

SK Florbal Benešov - SK BIVOJ LITVÍNOV 16:8
5. Jakub Šárka, 9. Michal Vojtíšek, 9. Jakub Šárka, 11. Jan Pavlíček, 13. Kryštof Garreis, 15. Martin Šimek, 18. Martin Šimek, 23. Jakub Šárka, 26. Petr Tůma, 27. Martin Šimek, 35. Martin Šimek, 45. Martin Šimek, 47. Martin Šimek, 47. Petr Tůma, 49. Martin Šimek, 60. Martin Šimek - 6. Zdeněk Fanta, 13. Jaroslav Rybka, 21. Martin Strejček, 23. Lukáš Brož, 25. Tomáš Kratochvíl, 26. Martin Strejček, 31. Martin Strejček, 51. Tomáš Skalitz; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:4; využití: 3:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Brož 23, Šimon Zídek 6 - Jiří Vybíral 17; po třetinách: 7:2, 4:5, 5:1;
60:00
Střely po třetí třetině: 17:13
60:00
Střely celkem: 33:37
60:00
Komentář trenéra domácích: Konečně jsme tento zápase zahráli alespoň trochu dle našich představ. Konečně se nám roztříleli střelci, od kterých to očekáváme, ale bohužel jsme dostali hodně gólů a to je věc, na které musíme ještě zapracovat. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme přijemnou cestu domu.
60:00
Komentář trenéra hostí:  Soupeř byl dnes lepší ve všech činnostech, navíc jsme si nepohlídali jeho klíčové hráče, i přesto se nám podařilo vstřelit osm branek. Na tom chceme stavět v dalších zápasech. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:29
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Šimek, asistoval Jakub Šárka (16:8).
55:40
Garreisovi M. zvoní tyč!
50:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Skalitz, asistoval Jaroslav Rybka (15:8).
50:41
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Zídek družstva SK Florbal Benešov
50:02
Vyloučen hráč Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
48:50
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Šimek, asistoval Petr Tůma (15:7).
48:50
Dvojice Tůma a Šimek předvádějí dokonalou souhru a potvrzují tak skvěle promyšlenou taktiku ze strany trenéra domácích.
46:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Jakub Šárka (14:7).
46:51
Tůmova precizní koncovka jen potvrzuje, že Benešov je dnes v dobré formě.
46:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Šimek, asistoval Michal Vojtíšek (13:7).
46:20
Brilantní zákrok golmana hostí, drží v početním oslabení svůj tým stále v naději.
44:52
Vyloučen hráč Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
44:52
Vyloučen hráč Pavel Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
44:27
42:10
Šárkovi zvoní tyč!
41:51
Litvínov střílí jak o život, avšak zatím Brož vyčapal každou střelu.
33:50
Vojtíšek Michal v šanci! Bohužel pro Benešov trefuje brankáře hostí přímo do břicha.
30:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Strejček, asistoval Jaroslav Rybka (10:7).
30:14
Litvínovské snažení se v druhé třetině vyplatilo a to hned v podobě několika gólů. Hráči hostí se nenachali zahanbit a využívají přesilové hry ve svůj prospěch.
28:55
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
28:55
A máme zde druhou přesilovku utkání, tentokrát pro tým hostí!
26:28
26:28
Po nešťastně inkasovaném gólu se Benešov opět vschopil a dále navyšuje skóre.
25:28
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Strejček bez asistence (9:6).
25:02
25:02
Famózní střelou do šibenice využívá Tůma přesilovou hru.
24:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kratochvíl bez asistence (8:5).
23:25
Vyloučen hráč Jan Doležal družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za opakované přestupky.
22:33
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Šárka, asistoval Petr Tůma (8:4).
22:10
Vlastní branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Lukáš Brož (7:4).
20:11
20:11
Pomalý vstup benešovského týmu do druhé třetiny hrál do karet Litvínovu, který pár vteřin po začátku třetiny snižuje gólový rozdíl na 7:3.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 17:12
20:00
17:16
17:16
Benešov na svůj další gól nemusel dlouho čekat. Šimek dostává přesnou přihrávku od Tůmy a vymetá všechny pavučiny v soupeřově bráně.
16:29
Vyloučen hráč Filip Fišer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
16:19
Máme tu první přesilovou hru dnešního utkání! Uvidíme, zda-li  Benešov využije možnost navýšit skóre.
14:46
14:46
Šárka posílá crossovou přihrávku na připraveného Šimka a ten zakončuje do odkryté brány.
12:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Jan Pokorný (5:2).
12:22
Pokorný posílá přihrávku na Rybku a ten pokračuje dále na benešovskou půlku. I po snaze Brože zabránit gólu může Litvínov oslavovat sníže aktuálního gólového stavu.
12:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kryštof Garreis, asistoval Marek Garreis (5:1).
12:10
Ani Garreisové se nenechají zahanbit a ukazují své umění, ze kterého nemohlo vyjít nic jiného než balón v soupeřově bráně.
10:20
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jan Pavlíček, asistoval Michal Vojtíšek (4:1).
08:26
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Šárka z trestného střílení (3:1).
08:26
Ukázkový nájezd nám předvedl Jakub Šárka, který s ledovým klidem proměnil nájezd a nedal brankáři hostí šanci zasáhnout.
08:05
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Miloš Vojtíšek (2:1).
08:05
Já na bráchu, brácha na mě!
05:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Zdeněk Fanta, asistoval Jaroslav Rybka (1:1).
05:20
Litvínov na svůj první gól nemusel dlouho čekat. Benešovská obrana zaspala, a dala tak soupeři možnost dorovnat skóre.
04:57
04:57
Tůma vyvezl balónek po mantinelu, kde se snažil přihrát nabíhajícímu Šárkovi, tato akce však nevyšla a tak Tůma pokračuje ve své cestě za soupeřovu bránu a dává druhou přihrávrávku na Šárku, který balónke posílá do prázdné brány.
03:45
Vorel ze středu přihrává na připraveného Garreise M., který však míček uklízí za mantinel.
03:10
Balónek drží na benešovských čepelých jako přibitý, Litvínov se zatím marně snaží získat míček a založit akci.
02:21
Je vidět, že se Vojtíšek Michal teprve rozehřívá, protože jeho střela skončil až mezi diváky a branku balónek zahlédl opravdu z velké dálky.
01:00
Garreis K. po nahrávce od obránce vytahuje balónek po mantinelu, zde je faulován a Benešov čeká první rozehrávka utkání.
00:01
Počáteční buly zápasu vyhrává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Zdeněk Fanta, Jaroslav Rybka, Martin Strejček, Jan Pokorný, Martin Marek
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Petr Tůma, Martin Šimek, Ladislav Vorel, Jakub Šárka