4:1
7:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Torpedo Havířov 16:2
4. Štěpán Kaleta, 5. Štěpán Kaleta, 16. Jan Slaběňák, 17. Adam Palčinský, 17. Ondřej Svoboda, 22. Lukáš Fukala, 26. Dominik Vinárek, 29. Tomáš Janek, 38. Tomáš Abík, 49. Jáchym Kuběna, 49. Tomáš Abík, 54. Adam Palčinský, 57. Jan Slaběňák, 58. Jáchym Kuběna, 59. Jáchym Kuběna, 60. Jakub Galia - 18. Vojtěch Škůrek, 39. Ondřej Matzner; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala 13 - Ondřej Kelnar 19, Jakub Starzyk 8; po třetinách: 5:1, 4:1, 7:0;
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 20 Kuběna, Torpedo 22 Matzner
60:00
Střely ve 3. třetině 15:6, celkem 43:15
60:00
Vyjádření trenéra hostí, Davida Mattiviho: To co nás zdobilo včera proti FBC dnes úplně zmizelo. Rozhodla velká kvalita individuálních dovedností soupeře. Pro náš mladý tým cenná zkušenost. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Jaromíra Veselého: utkání zvládnuté s velkým přehledem, soupeře jsme k ničemu vážnějšímu nepustili.
Herní převahu jsme vyjádřili i gólově.
Kaňkou na solidním výkonu jsou vyloučení za fauly hokejkou, kterých se nám prozatím nedaří plně vyvarovat.
60:00
59:59
Konec trápení
59:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Galia, asistoval Tomáš Abík (16:2).
59:11
Dobrý výkon korunuje gólem Galia
58:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Adam Palčinský (15:2).
58:39
Havířov to už zcela zjevně zabalil..
58:13
Vyloučen hráč Václav Baláž družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Matyáš Dušan Bazala (14:2).
57:12
Bekhendový blafák Kuběny, asist si připisuje výhozem Bazy
56:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Slaběňák, asistoval Radovan Kufa (13:2).
53:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Tomáš Janek (12:2).
53:15
Palča nejdřív nad, pak už do kasy
51:20
Největší šanci měli v oslabení domácí
49:14
Vyloučen hráč Dominik Vinárek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
48:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Abík, asistoval Lukáš Fukala (11:2).
43:13
Palča si teď tak 15 vteřin běhal s míčkem po hřišti, nakonec našel volného Kuběnu ale ten minul
39:11
Hosté rozehráli z obranného rohu na domácího Slaběňáka, o chvíli později si tuto spolupráci zopakovali s Ostárkem
38:06
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Ondřej Matzner bez asistence (9:2).
38:06
Teď zafungovalo "dáš - dostaneš". Chvilku po rozehrání se trefuje Matzner
37:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Abík, asistoval Martin Ostárek (9:1).
28:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Radovan Kufa (8:1).
28:49
Janek si hrál s míčkem za brankou Torpeda a nakonec donutil gólmana hostí, aby si ho hodil do kasy
27:50
Svoboda do tyče
27:35
Parádní slalom Matznera ale ve finále se před Bazalou šmajdl
27:00
Hvězdné chvíle Jankovského, třikrát míček vybojoval, pak ho jednou ztratil a tahat Vítky z bryndy musel Bazala
26:02
Vyloučen hráč Vojtěch Škůrek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
26:02
Slaběňák jednou promáchl, pak zase poslal míček 3 metry vysoko a nakonec vybojoval dvojku pro Torpedo
25:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominik Vinárek, asistoval Jakub Galia (7:1).
21:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Fukala, asistoval Martin Ostárek (6:1).
19:10
Domácí to zvládli celkem v klidu. Jediné, co se hostům opravdu povedlo, bylo zprasit Palčinského ale i ten nakonec vstal a bude pokračovat
17:42
Vyloučen hráč Filip Novotný družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
17:42
Vyloučen hráč Jáchym Kuběna družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
17:42
Teď to není nuda, dva domácí hráči jdou zaároveň ven za slashing..
17:37
Dočkal střílí a Bazala musel vytáhnout parádní zákrok
17:06
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Vojtěch Škůrek, asistoval Ondřej Matzner (5:1).
17:06
Nepohlídaný brejk a první gól Havru
16:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Svoboda, asistoval Jakub Galia (5:0).
16:55
Seběhnutí Svobody a pátý gól domácích
16:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Martin Gattnar (4:0).
16:03
O chvilku později Gatty na Palču a ten to měl megaízy
15:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Slaběňák, asistoval Jakub Galia (3:0).
15:34
Nedáš-dostaneš na jedné straně vychytal tutovku Bazy a na druhé našel Galia zadovkou Slaběňáka a ten už to měl ízy
14:48
2 šance Gattnara
14:23
Jeden z hráčů Torpeda se teď dvakrát dotkl míčku při rozehrávce, i Homer Simpson má lepší nápady..
12:42
Jakože ne Pavel Vojkůvka - rozhodčí ale Petr Vojkůvka z Torpeda..
12:41
2 nebezpečné situace před kasou Vítkovic. V obou měl ruce a hokejku Vojkůvka
11:02
Dvojka znovu hrála bago ale nakonec přece jen vystřelil Svoboda
10:17
Teď vítkovická dvojka zavřela hosty před brankou ale střílet se asi nikomu nechtělo
09:07
Domácí zatím hrají na 2 lajny
08:18
Zubek vystihl rozehrávku Torpeda, našel Galiu ale Kelnar vyráží
04:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Adam Palčinský (2:0).
04:59
Další souhra domácí jedničky a zakončujícím hráčem je opět Kaleta
04:17
Kuběna byl sám před kasou ale místo střely našel výborně Galiu v rohu
03:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Adam Zubek (1:0).