0:1
- : -
Zlín Lions

Torpedo Havířov - Zlín Lions 1:4
10. Nela Kopáčková - 3. Adéla Šebestová, 17. Aneta Krajčová, 20. Adéla Šebestová, 26. Karolína Tučková; rozhodčí: René Nieslanik - Kristián Rzyman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Waloszková ? - Vendula Skřivánková ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:1;
36:00
25:44
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Karolína Tučková, asistoval Aneta Krajčová (1:4).
24:00
24:00
19:18
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adéla Šebestová, asistoval Emma Sýkorová (1:3).
17:15
Vyloučen hráč Natálie Janečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:53
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Aneta Krajčová, asistoval Adéla Šebestová (1:2).
12:00
12:00
09:20
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil Nela Kopáčková, asistoval Kateřina Macourková (1:1).
02:01
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adéla Šebestová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou René Nieslanik a Kristián Rzyman.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions:
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Klaudie Ryšková, Natálie Janečková, Eva Böhmová, Bára Andrušková, Pavla Sopuchová