1:0
- : -
FKMP Praha

FKMP Praha - Florbal Neratovice 3:2pn
11. Jiří Bábek, 31. Tomáš Jícha, N Tomáš Jícha - 17. David Blabolil, 17. Kryštof Dítě; rozhodčí: Šimon Kořínek - Petr Michálek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Vratislav Sejk ? - Tomáš Neckář ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč Tomáš Jícha a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Robin Goljak , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč Tomáš Jícha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Robin Goljak a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč Jiří Bábek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Kryštof Dítě , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč Martin Rejmiš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Kamil Petrák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč Ondřej Kotal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Vojtěch Duchoslav , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč Tomáš Jícha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Martin Hrubec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FKMP Praha hráč Boris Šálek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Neratovice hráč Michal Brnka , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:56
Vyloučen hráč Martin Houdek družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání.
33:31
Vyloučen hráč Michal Brnka družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:06
Branku družstva FKMP Praha vstřelil Tomáš Jícha, asistoval Jiří Bábek (2:2).
26:24
Vyloučen hráč Vojtěch Duchoslav družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
20:03
Vyloučen hráč Tomáš Jícha družstva FKMP Praha na 2 minuty za sekání.
16:40
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Kryštof Dítě bez asistence (1:2).
16:24
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil David Blabolil, asistoval Tomáš Neckář (1:1).
16:13
Vyloučen hráč David Houdek družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za bránění ve hře.