1:0
2:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 4:3
2. Luboš Kovář, 23. Matyáš Tejkl, 37. Zdeněk Kyndl, 44. Jakub Hrdina - 11. Adam Průša, 15. Miroslav Nepraš, 40. Jan Jiran; rozhodčí: Tomáš Haufer - Patrik Csicsó; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Bartáček 9 - Vojtěch Fof 14; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:1;
45:00
Střely hosté-3, střely domácí- 6
45:00
Komentář trenéra hostů Jiří Kyška: Pěkné vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Chyběl nám klid v zakončení. Zápas mohl skončit i našim vítězstvím. Děkuji soupeři za zápas a gratuluji k vítězství.
45:00
Komentář trenéra domácích: První a druhá třetina z naší strany velice nervozní a ovlivněná zbytečnými vyloučeními, jinak vyrovnaný zápas..Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
44:05
Timeout FTC Vysoké Mýto
43:09
Timeout TJ Sokol Jaroměř
43:09
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jakub Hrdina, asistoval Matěj Prokop (4:3).
41:49
Mýto hraje spíše klidnější hru
39:49
Luxusní střela Jirana, který nekompromisně zakončuje do brány
39:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Jiran, asistoval Miroslav Nepraš (3:3).
38:36
Hra se přesouvá ze strany na stranu
36:29
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Zdeněk Kyndl, asistoval Jozef Kandráč (3:2).
22:32
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Matyáš Tejkl bez asistence (2:2).
20:40
Mýto jde furt do těla a nevyplácí se jim to
19:58
Vyloučen hráč Matyáš Tejkl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:36
Vyloučen hráč Zdeněk Kyndl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
Střely hosté- 5,střely domácí-6
15:00
14:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Miroslav Nepraš, asistoval Adam Emlar (1:2).
14:04
Krásná sehra Jaroměře, dávají gól
13:56
Vyloučen hráč Jozef Kandráč družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:25
Hra je čím dál víc a víc agresivnější
10:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Průša, asistoval Patrik Adámek (1:1).
09:38
Vyloučen hráč Jozef Kandráč družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
09:10
hra se přesouvá ze strany na stranu
01:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Luboš Kovář, asistoval Matyáš Tejkl (1:0).
01:22
Perfektní sehra Mýta, zakončují do brány
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Haufer a Patrik Csicsó.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Vojtěch Fof; hráči v poli: Václav Balský, Tereza Kyšková, Dominik Asad, Miroslav Nepraš, Jan Jiran