2:0
6:0
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:1
3. Matěj Lána, 17. Jakub Hyhlík, 23. Aleš Kulhavý, 31. Tadeáš Šilar, 33. Marek Boušek, 33. Jakub Hyhlík, 34. Matěj Matoušek, 39. Matěj Lána, 40. Jakub Šmíd - 7. Vojtěch Křeček; rozhodčí: Patrik Csicsó - Filip Vymlátil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Jonáš Svoboda 13 - Martin Kejzlar 7; po třetinách: 1:1, 2:0, 6:0;
45:00
Komentář trenéra domácích:v první třetině jsme hráli velmi špatně, poté jsme se vzpamatovali a zápas ovládli.
45:00
39:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jakub Šmíd, asistoval Tadeáš Šilar (9:1).
38:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matěj Lána bez asistence (8:1).
36:15
Třebovsko presuje Rtyni
33:39
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matěj Matoušek, asistoval Tadeáš Šilar (7:1).
32:43
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jakub Hyhlík, asistoval Matyáš Kvapil (6:1).
32:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Marek Boušek, asistoval Jakub Hyhlík (5:1).
30:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Šilar bez asistence (4:1).
26:05
Vyloučen hráč Aleš Kulhavý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:18
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Aleš Kulhavý bez asistence (3:1).
18:28
Hra se přelévá ze strany na stranu
16:27
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jakub Hyhlík bez asistence (2:1).