1:3
2:5
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - KM automatik FBK Jičín 7:14
7. Adam Bureš, 9. Adam Falta, 11. Vítek Cvrček, 13. Adam Bureš, 22. Adam Bureš, 32. Tomáš Akštejn, 40. Tomáš Akštejn - 1. Adam Chalupa, 2. Petr Szturc, 4. Adam Chalupa, 6. Adam Chalupa, 10. Antonín Zikmund, 10. Petr Szturc, 21. Adam Sucharda, 27. Lukáš Patzelt, 30. Petr Szturc, 32. Antonín Zikmund, 34. Adam Sucharda, 36. Adam Sucharda, 37. Petr Szturc, 43. Petr Szturc; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 3:2; využití: 2:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Nela Pejsarová 13 - Matěj Slavík 16; po třetinách: 4:6, 1:3, 2:5;
45:00
44:59
Střely za 3. třetinu Jičin 10 Trutnov 9
44:59
Komentár trenéra Jičína: Super zápas děkuji sopeři za zápas a doufáme že do dalčího zápasu vstoupíme stejně úspěšně
44:59
Komentář trenéra Trutnova: Kvalitní zápas chyběla nám kvalita v přehodu do útočného pásma. Blahopřeji soupeři k vítežství
42:15
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Vít Černý (7:14).
39:08
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Akštejn, asistoval Adam Falta (7:13).
39:06
Vyloučen hráč Adam Sucharda družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
36:32
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Oliver Šulc (6:13).
36:00
Rozdíl 6 branek tak moc si Jičin jde pro 3 body
35:55
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Sucharda, asistoval Lukáš Patzelt (6:12).
35:36
Vyloučen hráč Vítek Cvrček družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
35:00
Zatím se ozívají tyčky na obou stranách
33:35
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Sucharda, asistoval Petr Szturc (6:11).
32:00
Trutnov se nevzdává svých nadějí na výhru v tomto zápase ale i přes veškeré střely nedávájí goly
31:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Antonín Zikmund bez asistence (6:10).
31:23
Trutnov sice stáhl na rozdíl 3 branek ale v zápětí opět Zikmund dává na rozdíl 4 golu
31:05
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Akštejn, asistoval Jindřich Zelenka (6:9).
30:00
30:00
29:59
Střely ve 2.třetině Jičín 7 Trutnov 6
29:56
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Adam Chalupa (5:9).
26:14
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lukáš Patzelt, asistoval Antonín Zikmund (5:8).
26:14
Jičín si navyšuje náskok a drží si tak svojí výhru na vítežství
22:30
Trutnov se snaží dorovnávat nepřiznívý stav ale Jičín vždy odskočí na rozdíl 3 golu
21:38
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Adam Bureš, asistoval Vítek Cvrček (5:7).
20:20
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Sucharda, asistoval Antonín Zikmund (4:7).
18:37
Vyloučen hráč Jakub Barvínek družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
13:38
Vyloučen hráč Adam Bureš družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:52
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Adam Bureš, asistoval Tomáš Akštejn (4:6).
10:40
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Vítek Cvrček bez asistence (3:6).
09:28
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Matyáš Filip (2:6).
09:03
08:59
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Adam Falta, asistoval Adam Bureš (2:4).
08:02
Vyloučen hráč Petr Szturc družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
08:02
První přesilovku si zahraje tíém Trutnova
06:39
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Adam Bureš, asistoval Adam Falta (1:4).
06:39
Tak se to trutnovu podařilo překonat golmana Jičína a snižují náskok na rozdíl 3 branek
06:00
Jíčin hraje s velkou parádou a dnes si určitě berou 3 body z tohoto zápasu
05:27
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Chalupa, asistoval Vojtěch Sobotka (0:4).
03:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Chalupa bez asistence (0:3).
02:00
Trutnov dnes neobul ty správné boty do haly nedaří se jim nic
01:43
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc bez asistence (0:2).
01:35
Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) neproměnil Jakub Barvínek.
01:35
Jičín se rychle ujímá vedení 2:0
00:47
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Chalupa, asistoval Vít Černý (0:1).