1:3
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - FbC Hradec Králové B 6:4
5. Oliver Zavoral, 12. Oliver Zavoral, 18. Filip Kubíček, 26. Matěj Florián, 28. Oliver Zavoral, 32. Jakub Dudek - 24. Tommi Fiala, 33. Vojtěch Kalaš, 38. Tommi Fiala, 42. Matěj Kremeník; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Lucie Adamová; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 20 - Jakub Musil 30; po třetinách: 2:0, 3:1, 1:3;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině Skuteč 8 Hradec 5
44:59
Komentář trenéra Hradce Tomáše Pokorného : Tento zápas herně nebyl úplně špatný. Ze hry jsme měli více a v práci na balonku jsme byli jasně lepší. Bohužel v koncovce jsme úplně pohořeli. Gratuluji soupeři, máme co zlepšovat.
44:59
Komentář trenérá Skutče: Zápas byl vyrovnaný první půlku zápasu jsme si vytvořili několik slibných šanci, které jsme nevyužili. Náš golman nás znovu podržel. Děkuji soupeři za hru.
43:43
Timeout FbC Hradec Králové B
41:31
Vyloučen hráč Vojtěch Kalaš družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za vysoká hokejka.
41:13
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Matěj Kremeník bez asistence (6:4).
40:00
Standartní situace pro Hradec, která skončila v rohu hřiště
37:03
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tommi Fiala, asistoval Matěj Kremeník (6:3).
36:34
Samostatný únik Marka Jedlana skončila neúspěšně
32:35
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové B neproměnil Marek Jedlan.
32:35
Škoda Marek Jedlan neproměnil nájezd což je škoda
32:02
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Kalaš bez asistence (6:2).
32:02
Hradec opět stahuje náskok Skutče na rozdíl 4 golů a snaží se vyrovnat
31:29
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Jakub Dudek, asistoval Filip Keller (6:1).
30:01
Poslední třetina a Hradec se musí snažit aby obrátily nepříznivý stav ve svůj prospěch
30:00
30:00
29:59
Střely ve 2. třetině Skuteč 6 Hradec 12
27:11
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Oliver Zavoral, asistoval Jakub Dudek (5:1).
25:52
Vyloučen hráč Tommi Fiala družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za bránění ve hře.
25:50
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Matěj Florián bez asistence (4:1).
23:33
Konečně se to Hradci podařilo, vstřelili branku a zvíšili své tempo
23:32
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tommi Fiala, asistoval Aleksandr Petečela (3:1).
23:00
Hradec se dostává do obrovských šancí ale nedaří se jim zakončit
17:09
A Skuteč zvyšuje svůj náskok na 3 goly a ukazuje Hradci že nejsou jednoduchým soupeřem
17:08
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Filip Kubíček, asistoval Oliver Zavoral (3:0).