4:2
- : -
FbC Skuteč

KM automatik FBK Jičín - FbC Skuteč 6:8
5. Antonín Zikmund, 22. Adam Sucharda, 31. Antonín Zikmund, 33. Antonín Zikmund, 44. Oliver Šulc, 45. Petr Szturc - 5. Oliver Zavoral, 8. Filip Kubíček, 13. Eliška Huňáčková, 18. Eliška Huňáčková, 20. Filip Keller, 23. Oliver Zavoral, 41. Oliver Zavoral, 43. Deniz Rybenský; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Matěj Slavík 23 - Daniel Nekvinda 35; po třetinách: 1:3, 1:3, 4:2;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině Jičín 13 Skuteč 11
44:59
Komentář trenéra Jičína: Super zápas škoda nevyužítích šancí děkuji soupeři za zápas
44:59
Komentář trenéra Skutče: Užásné utkání v klíčovích okamžicích nás podržel golman. Děkuji soupeři za utkání
44:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Szturc, asistoval Antonín Zikmund (6:8).
43:40
Vyloučen hráč Deniz Rybenský družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
43:20
6 na 4 Jičín zkouší hru bez golmana
43:01
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Oliver Šulc bez asistence (5:8).
42:40
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Deniz Rybenský, asistoval Radek Pešek (4:8).
42:00
Poslední 3 minuty se Jičín snaží hrát v 6
41:07
Timeout KM automatik FBK Jičín
40:24
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Oliver Zavoral, asistoval Radek Pešek (4:7).
40:00
Jičín se snaží ze všech možných úhlu skorovat ale nedaří se jim
33:57
Jičín je v plném počtu
32:02
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Antonín Zikmund bez asistence (4:6).
31:57
Vyloučen hráč Adam Chalupa družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
30:30
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Antonín Zikmund, asistoval Petr Szturc (3:6).
29:02
Vyloučen hráč Deniz Rybenský družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:00
Vyloučen hráč Filip Keller družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
25:05
Skuteč se po rychlých několika unicích dostává před bránu Jičína
22:13
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Oliver Zavoral, asistoval Filip Kubíček (2:6).
21:45
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Sucharda, asistoval Petr Szturc (2:5).
20:00
Jičín střílí na bránu co to dá ale golman Skutče předvádí neskutečný zákroky
19:54
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Filip Keller, asistoval Eliška Huňáčková (1:5).
17:00
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Eliška Huňáčková, asistoval Filip Keller (1:4).
12:56
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Eliška Huňáčková, asistoval Filip Kubíček (1:3).
10:26
Vyloučen hráč Filip Kubíček družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře.
09:30
Jičín se drží v útočném pásmu soupeře ale nedaří se jim střílet na bránu soupeře
07:55
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Filip Kubíček, asistoval Daniel Nekvinda (1:2).
04:56
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Oliver Zavoral bez asistence (1:1).
04:54
A Jičín se ujímá vedení ale v zápětí Skuteč srovnána na 1:1
04:29
01:13
Vyloučen hráč Filip Kubíček družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování hokejky.
01:13
První přesilovku si zahrají hráči Jičína
00:01
Poslední klání dnešního utkání a úvodní buly vyhrává Skuteč a hraje to od zadu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč: brankář: Daniel Nekvinda; hráči v poli: Filip Kubíček, Deniz Rybenský, Oliver Zavoral, Radek Pešek, Filip Keller
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Matěj Slavík; hráči v poli: Lukáš Patzelt, Petr Szturc, Antonín Zikmund, Adam Sucharda, Vojtěch Sobotka