5:0
3:3
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBC Česká Skalice 13:6
2. Ondřej Holba, 5. Šimon Karlík, 7. Hynek Nývlt, 8. Šimon Karlík, 11. Šimon Karlík, 16. Matouš Morávek, 17. Tereza Turková, 23. Šimon Karlík, 24. Vratislav Khol, 24. Hynek Nývlt, 28. Vratislav Khol, 28. Hynek Nývlt, 35. Hynek Nývlt - 1. Ondřej Lukavský, 7. Šimon Príbojský, 11. Jakub Metelka, 30. Marek Hána, 35. Tomáš Klíma, 36. Šimon Príbojský; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Zmátlík 14 - Horác Al Sofy 17; po třetinách: 5:3, 5:0, 3:3;
36:00
35:56
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Šimon Príbojský, asistoval Tomáš Klíma (13:6).
34:40
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Hynek Nývlt, asistoval Ondřej Hnízdil (13:5).
34:02
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Tomáš Klíma, asistoval Ondřej Lukavský (12:5).
31:04
Vyloučen hráč Vratislav Khol družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
29:09
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Marek Hána, asistoval Ondřej Lukavský (12:4).
27:53
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Hynek Nývlt bez asistence (12:3).
27:30
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Vratislav Khol bez asistence (11:3).
24:00
24:00
23:40
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Hynek Nývlt, asistoval Šimon Karlík (10:3).
23:13
22:01
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Karlík, asistoval Hynek Nývlt (8:3).
20:53
Vyloučen hráč Adéla Metelková družstva FBC Česká Skalice na 2 minuty za špatné střídání.
19:57
Timeout FBC Česká Skalice
16:32
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Tereza Turková, asistoval Matouš Morávek (7:3).
15:15
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matouš Morávek bez asistence (6:3).
12:00
12:00
10:27
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Jakub Metelka bez asistence (5:3).
10:07
07:56
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Karlík, asistoval Ondřej Hnízdil (4:2).
06:58
06:30
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Šimon Príbojský, asistoval Marek Hána (2:2).
04:47
01:55
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Ondřej Holba bez asistence (1:1).
00:55
Branku družstva FBC Česká Skalice vstřelil Ondřej Lukavský bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Skalice:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Adam Zmátlík; hráči v poli: Vratislav Khol, Ondřej Holba, Ondřej Hnízdil, Šimon Karlík, Hynek Nývlt