0:4
1:3
- : -

TJ Slovan Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:9
45. Kryštof Fusek - 7. Martin Ďuriška, 15. Vojtěch Procházka, 32. Vojtěch Procházka, 38. Jiří Šrámek, 40. Petr Číhal, 40. Martin Ďuriška, 49. Jiří Šrámek, 49. Jiří Šrámek, 56. Jan Novák; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1 + Adam Zbořil 5:2; využití: 0:2; diváků: 87; zásahy brankářů: Lukáš Vrba 40 - Lukáš Bauer 29; po třetinách: 0:2, 0:4, 1:3;
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Znojmo. 9:15. Rozhovory s nejlepšími hráči utkání a trenéry. https://youtu.be/QEkwYwWvCJw
55:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Martin Ďuriška (1:9).
55:17
Domácí dostávají příležitost upravit výsledek utkání.
55:16
Vyloučen hráč Martin Král družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:03
Před domácí brankou došlo k šermířskému souboji.
53:23
Domácí v plném počtu.
52:03
Řezáč nahodil na Ivana, Ten míček usměrnil na Bauera, ale nakonec míček končí mimo hřiště.
51:07
Domácí se snaží ze všech sil neiknasovat další branky.
48:51
Znojmo bude dále pokračovat v přesilové hře.
48:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jozef Kriš (1:8).
48:24
Zbořil doslova zbořil soupeře u pořadatelského pultu. Za to si vysloužil 5ti minutový trest.
48:23
Vyloučen hráč Adam Zbořil družstva TJ Slovan Havířov na 5 minut za hrubost.
48:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Vojtěch Procházka (1:7).
46:10
Kyc zarazil svůj rozběh, otočil se, vyjel si oblouk a pokusil se vystřelit. Bauer připraven.
44:17
Kyc zpoza branky na Fuska, který se nezmýlil.
44:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek, asistoval František Kyc (1:6).
43:25
Mrózek vysokou holí zastavil míček mířící na jeho polovinu.
42:30
Kyc udělal dlouhý oblou a pokusil se vystřelit. Jeho střela skončila v boční síťce.
39:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Ďuriška bez asistence (0:6).
39:07
Další gól po nepohlídaném crossu.
39:06
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Číhal, asistoval Jiří Šrámek (0:5).
33:09
Vrba nejdříve vychytal Šrámka. Ten při svém návratu nedovoleně seknul hráče Slovanu a jde na trestnou lavici.
33:08
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
31:58
Procházka z předbrankového prostoru jen usměrnil míček do branky.
31:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Petr Číhal (0:3).
29:34
Kozelský označil Bauerovu tyčku.
28:50
Charvát natlačil Procházku na mantinel.
28:05
Bauer se štěstím chytil Drongův, poté i Zbořilův pokus.
26:13
Vrba vyrazil nohou Maškovu střelu. Pokus o dorážku překazil Řezáč.
25:14
Číhal poslal Zbořila k zemi. Je z toho jen volný úder.
24:06
Řezáč nahodil na vzdálenější tyč, Vylegala bohužel netrefil tento míček.
21:44
Besta zastavil Kreysovu přízemní střelu.
16:25
Zbořil zůstal sám v obraně. I přesto se mu povedlo zabránit crossové nahrávce.
14:40
Znojmo využívá přesilovou hru a zvyšuje náskok.
14:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Jozef Kriš (0:2).
13:58
První přesilová hra tohoto utkání.
13:57
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
13:20
Švéda na Nováka, kterému však míček nesednul na čepel. Míček končí nad brankou.
11:59
Kycovi se nepovedla střela po vybojovaném míčku. Nakonec z toho byl jeho přestupek v podobě vysoké hole.
11:01
Gregor na Kozelského, který z první vypálil. Bauer jen máchnul rukou a míček vyrazil.
07:30
Procházka to zkusil freestylem na Vrbu.
06:26
Už to vypadalo že míček je pod Vrbovou kontrolou, ale bohužel mu míček proklouzl mezi nohama. Ďuriška otevírá skore dnešního zápasu.
06:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Ďuriška, asistoval Jan Novák (0:1).
05:35
Zvoní tyč. Procházka označkoval Vrbovu pravou tyč.
05:26
Hra se přeléva ze strany na stranu.
03:40
Drong při souboji v rohu čistě odstavil Blažka.
02:00
Procházka sebral míček Řezáčovi a šel sám na Vrbu. Ten jeho pokus s přehledem hatí.
01:17
Ivan po kontaktu s protihráčem leží na zemi.
00:01
Úvodní buly pro Znojmo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Štěpán Blažek, Jozef Kriš, Petr Číhal, Vojtěch Procházka, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vrba; hráči v poli: Petr Řezáč, Adam Zbořil, Marek Vylegala, Michal Kozelský, Jiří Gregor
00:00
Vítáme Vás u 4. kola 1. ligy mužů, kde nastoupí domácí TJ Slovan Havířov proti TJ Znojmo LAUFEN CZ