1:1
3:2
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians 9:4
11. Jakub Bína, 12. Matěj Pěnička, 16. Milan Tomašík, 17. Adam Hemerka, 18. Tadeáš Chroust, 40. Jiří Curney, 51. Miroslav Fořt, 55. Lukáš Punčochář, 58. Martin Tokoš - 20. Patrik Šebek, 25. Patrik Šebek, 57. Karel Petrák, 60. Karel Petrák; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 270; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 9 - Tomáš Hyršl 5, Radovan Michajlovič 20; po třetinách: 5:1, 1:1, 3:2;
60:00
Nejlepší hráči zápasu: domácí 12 Patrik Suchánek; hosté 7 Patrik Šebek
60:00
Střely na branku v 3. třetině (celkem): domácí 9 (30); hosté 3 (13)
60:00
59:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karel Petrák, asistoval Filip Forman (9:4).
59:11
Kosmetická úprava skóre od Petráka, který se vymotal ze středu a nekompromisně zakončil k tyči.
58:03
Michajlovič chytil skvělou šanci Curneyho.
57:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Filip Zakonov (9:3).
57:04
Další zásah do opuštěné klece přidává Tokoš.
56:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karel Petrák, asistoval Jan Malič (8:3).
56:16
Míček se po teči dostává až za Bauera.
55:52
Zašlápnutý míček, Curney poté sportovně odevzdává.
54:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Lukáš Punčochář, asistoval Tadeáš Chroust (8:2).
54:22
Punčochář trefuje prázdnou branku.
53:27
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
53:27
Růžek byl až moc aktivní před Bauerem a píská se útočný faul.
53:05
Hříšník už naskočil zpátky na hřiště.
52:22
Bohemka hraje v šesti.
51:05
Vyloučen hráč Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:05
Nešikovný počin od Daniela Šebka, Ruda zasáhl do obličeje.
50:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Adam Hemerka (7:2).
50:16
Fořt s trochou štěstí rozvlnil síťku a zvyšuje náskok na 5 gólů.
49:54
Patrik Šebek tentokrát další gól nedává, jelikož ani netrefil svatyni.
48:51
Fantastický zákrok Michajloviče! Je fajn zase vidět něco florbalového.
48:34
Vyloučen hráč Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
48:34
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
48:34
Na hřišti se strhla hromadná bitka. Radši ani nechci vědět, co nás do konce zápasu ještě čeká..
47:23
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:23
Jedlička zuří na střídačce a docela oprávněně. Buršík sice poslal za mantinel Tomašíka, ale asi o deset vteřin dříve dostal Forman snad ještě horší hit..
46:19
Bohemka se snaží tlačit do branky, ale domácí brání velmi pečlivě.
45:10
Petrák v dobré šanci po nahrávce od Formana trefuje Tomašíka přímo do obličeje.
44:24
Čihák dvakrát za sebou srazil na zem Koláčného. Následuje jejich rozhovor s rozhodčím.
42:54
Šebek vyslal granát z palebné pozice, ale netrefil zařízení.
41:57
Koláčný poslal Šimáněho za mantinel.
40:50
Hemerka ztratil kulatý nesmysl, ale ani následně Cabejšek s ním nenaložil dobře.
40:00
40:00
Druhá dvacetiminutovka skončila nerozhodně, oba týmy se prosadily jednou. Patrik Šebek přidal svou druhou branku zápasu a v poslední minutě vrátil čtyrgólový náskok Boleslavi dorážkou Curney. Za pár minut nás čeká třetí třetina.
40:00
Střely na branku v 2. třetině (celkem): domácí 9 (21); hosté 5 (10)
40:00
39:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Matěj Pěnička (6:2).
39:16
Michajlovič pouze vyrazil střelu Pěničky. Míček si našel Curney a hladce ho doklepl do sítě.
38:17
Fořt se vrací doplnit počet hráčů na hřišti.
37:01
Bolka hraje s míčkem, oslabení dnes hraje opravdu solidně.
36:17
Vyloučen hráč Miroslav Fořt družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:17
Kratina sekl Bauera do ruky. To se vůbec nelíbilo Fořtovi, který útočnika razantně odstrčil a jde pykat.
35:28
Hostující tým se v druhé třetině výrazně zlepšil, hraje i daleko více na balónku.
33:49
Boleslav v pěti, Bohemka si nedokázala vypracovat žádnou velkou příležitost.
32:42
Úspěšné bloky od Chrousta a dříve od Bíny.
31:49
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
31:02
Hemerka je zpět na palubovce.
30:39
Skvělý reflex Bauera proti skryté ráně Formana!
29:39
Celou dobu měla míček Boleslav, čtveřice si počínala skvěle. Tokoš nyní zakončil vedle branky.
29:02
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
28:42
Pěnička pohotově vypálil, ale Michajlovič se hbitě přesunul a chytá.
27:01
Malič si připisuje úspěšný blok, ránu z hole Daniela Šebka nenechal dojít až na Michajloviče.
25:41
Gruber vysoko prošvihl a můžou hrát hosté.
24:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Filip Forman (5:2).
24:41
Patrik Šebek dokázal i podruhé propálit Bauera.
24:32
Zakonov složil na zem Patrika Šebka, před chvíli do sebe opět zajeli Forman s Tokošem. Začíná přituhovat.
23:44
Domácí už delší dobu kombinují kolem poloviny hřiště.
21:51
Hemerka se srazil s Pěničkou.
20:34
Tomašík vyškolil Petráka, ale jeho následný pokus nemířil mezi tři tyče.
20:00
20:00
V první části jsme viděli šest branek, z toho pět se povedlo vstřelil domácímu celku. Skórovali Bína, Pěnička, Tomašík, Hemerka a Chroust. Za Bohemku se ke konci třetiny trefil pouze Patrik Šebek. Uvidíme, co nám přinese druhá část.
20:00
Střely na branku v 1. třetině: domácí 12; hosté 5
20:00
19:18
19:18
Forman zpoza branky našel osamoceného Patrika Šebka, který prostřelil Bauera na přední tyčku.
18:48
Cabejšek dobře zakročil a šanci uhasil.
18:45
Patrik Šebek před vlastní brankou nedovoleně odstavil Tomašíka, zajímavá šance pro Boleslav.
17:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust bez asistence (5:0).
17:50
Střídání brankáře. Nový brankář Radovan Michajlovič družstva FbŠ Bohemians
17:50
Odražený balónek se dostal k Chroustovi, který ho napálil na zmateného Hyršla. Ten následně odchází střídat.
16:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Adam Hemerka, asistoval Dominik Beneš (4:0).
16:43
Hemerka si zaběhl za obránce a po výtečném pasu od Beneše nasměroval míček do klece.
15:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Patrik Suchánek (3:0).
15:16
Tomašík propálil všechno, co mu stálo v cestě.
14:57
Patrik Šebek netrefil těžký míček od Petráka.
13:51
Chroust už neměl sílu jít naplno do brejku, jeho lajna už měla dlouhé střídání.
12:28
Forman ostře zajel do Tokoše.
11:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jiří Curney (2:0).
11:20
Parádní křižná přihrávka od Curneyho na úplně volného Pěničku, který potvrzuje svou pověst snipera!
10:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Petr Koláčný (1:0).
10:18
Úvodní branku zápasu dává Bína.
10:07
Kratina v dobré pozici pouze promáchnul.
08:34
Petrák měl na hokejce první gól zápasu! Sám před odkrytou částí branky trefil pouze nohu Bauera.
07:41
Tomašík zakončil rychlý brejk, Hyršl je zatím bezchybný.
06:21
Akci dva na jednoho zakončil po Bínově nahrávce Chroust, ale Hyršl se dokázal rychle přesunout a střelu zneškodnit.
05:53
Hemerka si proti Cabejškovi pomohl drobným faulem, Bohemka zůstane na balónku.
04:44
Bohemka vykombinovala domácí obranu a ze středu pálil hostující Šebek. Jeho pokusu však chyběla přesnost.
02:59
Gruber otáčí zpět a nechá svoje spoluhráče vystřídat.
01:33
Skvělý Hyršlův zákrok rukou proti ráně Curneyho.
00:37
Suchánek zapisuje první střelu zápasu, Hyršl s ní neměl žádné problémy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Jakub Buršík, Patrik Šebek, Jan Malič, Filip Forman, Karel Petrák
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Milan Tomašík, Martin Tokoš, Daniel Šebek
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi florbalisty Mladé Boleslavi a Bohemians. Jistě nás čeká zajímavá podívaná, přeji příjemnou zábavu!