0:5
1:2
- : -

TEXAS LONGHORNS - Crazy girls FBC Liberec 1:8
52. Natalie Vesecká - 8. Petra Müllerová, 29. Karolína Nováková, 30. Aneta Voříšková, 31. Markéta Valešová, 37. Markéta Šorfová, 38. Markéta Lenfeldová, 47. Karolína Nováková, 60. Pavla Bárková; rozhodčí: Jan Paleček - Michael Zeman; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 16 - Alžběta Hánová 34; po třetinách: 0:1, 0:5, 1:2;
60:01
Komentář trenéra hostů Petra Nováka: Trošku pomlejší rozjezd, v kterém nás podržela gólmanka. Ve druhé třetině už hra podle našich představ. Dost šancí a zasloužené vítězství. Ke cti domácích, že zápas odmakali až do posledních minut. Pěknývečer.
60:01
Komentář trenéra domácích Daniela Škvora: Dovolím si kolegovi oponovat, zápas mi přišel celkem vyrovnaný, což dokazuje i počet střel, bohužel naše produktivita byla dnes na bodu mrazu. Jsou prohry, které bolí a které jsou po špatném výkonu, ale dnes je to prohra celkem přijtelná. Dnes zregenerujeme a zítra si jdeme pro tři body. Zdravíme Ondru, dneska to bylo dobré.
60:01
Nejlepší hráčkou týmu domácích vyhlášena Vesecká Natalie. Nejlepší hráčkou týmu hostí vyhlášena Hánová Alžběta.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: domácí 9, hosté 7
59:59
Střely celkem: domácí 35, hosté 24
59:00
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Pavla Bárková, asistoval Aneta Voříšková (1:8).
59:00
Bárková už pouze upravila finální skóre zápasu. Tímto se loučím a ráda bych Vás pozvala na zítřejší utkání domácích proti Turnovu. Zápas začíná v 16:00, opět v Chýni.
57:47
Neskutečná akce Budské, Vránové a Vesecké měla skončit gólem, chybělo velmi málo.
56:52
Charvátová faulovaná před brankou. Rakové nezbylo nic jiného než z volného úderu vystřelit.
54:59
Liberec i při náskoku šesti branek lehce stahuje svoji hru a nechává Texasu více místa na rozehry.
53:37
Téměř totožná akce Vesecké, jen gól chyběl. Liberec si tuto hrotovou hráčku domácích už nezvládá hlídat.
52:26
Texas vysoko napadá a přináší to své ovoce.
51:24
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Natalie Vesecká bez asistence (1:7).
51:24
Vesecká se prosazuje v souboji s libereckou gólmankou, přesně umístila balónek do pravého růžku.
46:01
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Adéla Bukovská (0:7).
44:47
Texas už po několikáté dostal možnost volného úderu z rohu vedle brány Hánové. Pokaždé však přišly o balónek po špatné přihrávce.
43:44
Domácí dostávájí od trenéra pokyn k presování.
41:57
Žbánková vyběhla z trestné a schovala se domácí Rakové za záda. Naštěstí pro Texas po nahrávce vzduchem pouze třikrát promáchla.
41:17
Voříšková po souboji skončila na mantinelu.
40:29
Hráčky hostích nepouští domácí k pořádné přesilovce.
39:59
Druhá třetina v gardu Liberce, který svojí produktivitou převyšuje Texas. I přes snahu Texasu a vytváření si šancí, nejsou domácí hráčky schopné vsítit gól.
39:49
Vyloučen hráč Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
37:42
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová, asistoval Markéta Žbánková (0:6).
37:21
Lenfeldová zabránila Vesecké v úniku
36:33
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Šorfová z trestného střílení (0:5).
34:22
Po standardce Texasu se ke střele dostala Budská, těsně míjí růžek branky hostí.
33:52
Liberec nedává Texasu příležitost nechat se zavřít.
32:52
Vyloučen hráč Aneta Voříšková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
32:52
A máme tu první vyloučení!
32:29
Domácí se stále trápí v přechodové části. Většina jejich nahrávek končí na holích protihráček.
31:53
Raková nabíjí Škvorové, té míček přeskočil až za mantinel.
30:43
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Markéta Lenfeldová (0:4).
30:43
Pro texasanky velmi nešťastně odražený balón.
29:47
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Aneta Voříšková, asistoval Pavla Bárková (0:3).
29:47
Další špatně rozebraná standardka a Texas už prohrává o tři góly.
28:26
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Karolína Nováková, asistoval Markéta Lenfeldová (0:2).
28:26
Ovšem soupeřka jmenovkyně prudkou střelou umístila míček do branky domácích.
28:20
Nováková teď zachtánila Texas před dalším gólem.
26:22
Nepřesná nahrávka Vránové na volnou Budskou přímo před bránou. Texas pálí jednu šanci za druhou.
24:42
Batíková před Hánovou ukázala své individuální technické dovednosti, ovšem nahrávku na volnou Vránovou neposlala a Texas tak promarnil další tutovku.
23:20
Vesecká obrala Foffovou na půlce, ale sama v úniku šanci neproměnila.
21:05
Opět divoký start utkání ve stylu nahoru dolu. Liberec hned v několika nebezpečných šancích.
20:00
20:00
19:59
Třetina zpočátku plná nepřesností. Liberecké na balónku tráví více času, ale šance jsou na obou stranách.
19:59
Střely v 1. třetině: domácí 13, hosté 11
19:52
Dlouhý výhoz Neumannové neprošel přes obranu Liberce.
18:21
Perfektní tlak Vesecké na libereckou obranu pomohl k zisku balónu. Prohzením přihrála na nabíhající samotnou Škvorovou a k vyrovnávacímu gólu chybělo málo.
17:02
Liberecké už vyklusávaly na střídačku během volného úderu domácích. Rychle se musely vracet k osamocené Pavlicové, která dostala nahrávku přes celé hřiště.
14:43
Škvorová z pěti metrů přestřelila dloubáčkem.
13:39
Po delší době šance Texasu. Nejdříve Vesecká sama před bránou nepřehodila Hánovou, z dorážky Vránová zkusila po zemi.
12:10
Opět Žbánková, tentokrát po úniku 2:1, neproměnila další gólovou šanci Liberce.
11:44
Žbánkové sjel míček po nahrávce. Mohla střílet do prázdné.
11:00
Slovy trenéra hostí - Liberec hraje trpělivě a nahrávají si ve třech na polovině hřiště.
10:22
Foffová zkouší sama, pouze do bloku domácích.
09:31
Hra Crazy girls se stabilizovala a už si hledají místo na střely. Texaské jsou zatlačeny na polovinu a balón pouze vyrážejí.
07:46
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Petra Müllerová, asistoval Aneta Foffová (0:1).
07:46
Po standardce z půlky se Liberci podařilo míček dostat za záda gólmanky domácích.
06:42
I přes veškerý tlak a napadání není prozatím Liberec schopný vytvořit šanci .
05:01
A hned další dvě střely Špičákové! Texas na střely rozhodně vede.
04:45
Raková dostala nahrávku do velmi slibného prostoru ze standardky!
03:48
Střela liberecké Novákové zblokována Rozhenalovou.
02:58
Liberec jako při poháru rozehrává pouze dlouhými nahrávkami po mantinelu, Texasu se zatím nedaří míčky sbírat.
02:04
Kračunová založila nahrávkou velmi slibnou akci přes Škvorovou, Pavlicová jen těsně neprostřelila blok obrany Liberce.
00:41
Velmi slibná střela Novákové z Texasu od půlky nad nohu Hánové. Ta jen těsně vyrazila a zázrakem stran liberecké obránkyně gól nepadl.
00:24
První vteřinky na balónu hlavně Liberec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Paleček a Michael Zeman.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Alžběta Hánová; hráči v poli: Pavla Bárková, Kateřina Novotná, Markéta Rumlová, Aneta Voříšková, Zdeňka Sluková
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Karla Batíková, Aneta Rozehnalová, Jana Pavlicová, Dominika Kračunová, Eliška Charvátová
00:00
Vítejte u dnešního online přenosu z domací texaské haly! Dnes nás čeká utkání 3. kola ligy. Tým Texasu se již tento rok s Libereckými střetnul v rámci základní skupiny Poháru ČF, kdy Liberec porazil Texas 3:0, ovšem na střely to byl souboj téměř vyrovnaný. Zajisté nás dnes čeká podobně zajímavý souboj.