2:3
- : -
FBC Lutín

FBC Playmakers Prostějov - FBC Lutín 6:9
1. Petr Heinisch, 10. Dominik Vychodil, 12. Marek Bouda, 16. Petr Heinisch, 26. Patrik Dočkal, 29. Marek Bouda - 3. Rostislav Pavlíček, 7. Oldřich Mariánek, 16. Libor Vejmola, 18. Libor Vejmola, 21. Jan Chmelář, 24. Rostislav Pavlíček, 31. Tomáš Brázdil, 36. Oldřich Mariánek, 36. Pavel Chmelář; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Hrachovec ? - Ondřej Tomášek ?; po třetinách: 3:2, 1:4, 2:3;
36:00
35:47
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Pavel Chmelář bez asistence (6:9).
35:29
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Oldřich Mariánek, asistoval Rostislav Pavlíček (6:8).
34:46
Timeout FBC Playmakers Prostějov
30:28
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Tomáš Brázdil, asistoval Pavel Kovařík (6:7).
28:04
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Marek Bouda, asistoval Patrik Dočkal (6:6).
27:21
Vyloučen hráč Tomáš Brázdil družstva FBC Lutín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:42
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Patrik Dočkal, asistoval Michal Závodný (5:6).
24:00
24:00
23:48
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval Pavel Kovařík (4:6).
20:53
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Jan Chmelář, asistoval Rostislav Pavlíček (4:5).
17:40
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Libor Vejmola, asistoval Petr Vrba (4:4).
15:57
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Petr Heinisch, asistoval Patrik Dočkal (4:3).
15:49
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Libor Vejmola, asistoval Rostislav Pavlíček (3:3).
12:11
Vyloučen hráč Pavel Kovařík družstva FBC Lutín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:00
12:00
11:02
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Marek Bouda, asistoval Zbyněk Mráček (3:2).
09:23
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Dominik Vychodil, asistoval Miroslav Bukovan (2:2).
06:39
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Oldřich Mariánek, asistoval Pavel Chmelář (1:2).
02:30
Branku družstva FBC Lutín vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval Ivo Očenášek (1:1).
00:45
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Petr Heinisch z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Lutín:
00:00
Line-up domácích FBC Playmakers Prostějov: brankář: Filip Hrachovec; hráči v poli: Michal Závodný, Marek Bouda, Patrik Dočkal, Petr Heinisch, Vítězslav Krajča