2:2
3:4
- : -

OLYMP FLORBAL - Florbal Team Sokol Nebušice 8:9pn
5. Přemysl Machek, 6. David Jurášek, 12. David Jurášek, 18. David Nesnídal, 24. David Jurášek, 33. David Nesnídal, 40. Přemysl Machek, 42. Přemysl Machek - 4. Jaroslav Paznocht, 5. Jaroslav Paznocht, 16. Jan Krejčí, 24. Michal Smutný, 37. Milan Černil, 37. Jan Krejčí, 40. Michal Smutný, 43. Jaroslav Paznocht, N Ondřej Krejčíř; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Mašín; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Klapuš 23 - Jan Fišer 22; po třetinách: 3:2, 2:2, 3:4;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč Ondřej Krejčíř a vstřelil rozhodující gól (8:9).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
43:12
Timeout Florbal Team Sokol Nebušice
42:25
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jaroslav Paznocht, asistoval Michal Smutný (8:8).
41:27
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Přemysl Machek bez asistence (8:7).
39:30
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Přemysl Machek, asistoval David Jurášek (7:7).
39:03
Timeout OLYMP FLORBAL
39:03
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Jan Krejčí (6:7).
36:47
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jan Krejčí, asistoval Jakub Rok (6:6).
36:10
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Milan Černil bez asistence (6:5).
32:50
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal, asistoval David Jurášek (6:4).
30:00
30:00
29:50
Vyloučen hráč Matyáš Pechar družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
29:50
Vyloučen hráč Ondřej Krejčíř družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za hrubost.
26:49
Vyloučen hráč Juraj Lupač družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za hrubost.
23:59
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Smutný, asistoval Jan Chlumský (5:4).
23:03
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek, asistoval Matyáš Sokol (5:3).
17:45
15:57
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jan Krejčí, asistoval Jaroslav Paznocht (3:3).
15:00
15:00
11:04
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek, asistoval David Nesnídal (3:2).
05:28
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek bez asistence (2:2).
04:58
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jaroslav Paznocht, asistoval Jan Krejčí (1:2).