2:5
1:1
- : -

FbŠ Bohemians B - IBK Kubánský Klan 5:9
4. Tomáš Vostřel, 8. Kryštof Blažej, 18. Jan Harák, 24. Petr Červenka, 41. Ondřej Plecháč - 9. Petr Kminiak, 10. Pavel Šusta, 11. Pavel Šusta, 16. David Čermák, 19. Petr Kminiak, 22. Matouš Tichý, 24. Petr Kminiak, 25. Filip Dotlačil, 33. Roman Šauer; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Mašín; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Stanislav Martínek ? - Martin Pastyřík ?; po třetinách: 2:3, 2:5, 1:1;
45:00
40:55
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Tomáš Vostřel (5:9).
39:24
Vyloučen hráč Filip Dotlačil družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za hrubost.
32:57
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Roman Šauer, asistoval Vojtěch Krsek (4:9).
30:00
30:00
29:03
Vyloučen hráč Pavel Šusta družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za bránění ve hře.
24:16
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Filip Dotlačil, asistoval Pavel Šusta (4:8).
24:13
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
23:38
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Červenka, asistoval Tomáš Vostřel (4:7).
23:19
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Petr Kminiak, asistoval David Čermák (3:7).
21:35
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Matouš Tichý, asistoval Adam Kubák (3:6).
19:18
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil Jakub Mulač.
18:17
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Petr Kminiak, asistoval Filip Dotlačil (3:5).
17:27
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Kryštof Blažej (3:4).
15:59
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil David Čermák, asistoval Roman Šauer (2:4).
15:00
15:00
13:40
Vyloučen hráč Matouš Tichý družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání.
10:12
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Pavel Šusta, asistoval Matouš Tichý (2:3).
09:58
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Pavel Šusta bez asistence (2:2).
08:08
07:51
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Ondřej Plecháč (2:0).
03:37
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Vostřel, asistoval Ondřej Erben (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Kubánský Klan:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Jakub Mulač, Kryštof Blažej, Jan Harák, Ondřej Plecháč, Martin Boháč