0:2
1:2
- : -

Tatran Střešovice C - Fbk Buldoci GOP Radotín 2:5
2. Vojtěch Lánský, 26. David Hruška - 7. Ondřej Karnet, 20. Filip Lukeš, 23. Ondřej Karnet, 33. Ondřej Karnet, 35. Marek Střída; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Šimon Kořínek ? - David Poláček ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:2;
36:00
35:05
Hráči si spletli Kosteleckou arénu s plaveckým bazénem a hned dva z nich skočili šipku do mantinelů.
34:01
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil Marek Střída bez asistence (2:5).
33:52
Timeout Tatran Střešovice C
32:51
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil Ondřej Karnet, asistoval Marek Střída (2:4).
32:51
Jeden gól, dva hattricky. Po krásné spolupráci v přesilovce kompletuje klasický hattrick Karnet, třetí asistenci si připisuje bývalý juniorský reprezentant Střída.
31:06
Vyloučen hráč Hugo Konečný družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:40
Brankáč Buldoků předvadí zákrok z kategorie akrobatických.
28:12
Právě jsme byli velmi kuriózní situace. Hráč Tatranu Hruška napálil míček takovou silou, že ho zlomil vejpůl. Půlka míčku doplachtila za bránu a druhá půlka skončila v bráně. Rozhodčí ale gól neuznali. Naší připomínku, že Tatranu by měla být připsána aspoň půlka gólu, rozhodčí nekompromisně zavrhl.

25:31
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil David Hruška, asistoval Jakub Hejzlar (2:3).
24:59
Na hřiště opět vběhla palma.
24:00
24:00
23:45
Karnet vstřílí gól! Do brány vyslal nádherou pravačku, kterou by mu mohl závidět i Michal Krmenčík, který se narozdál od Karneta v této sezóně střelecky trápí a jedíné,a co trefil, je cesta na střídačku hned po poločase. Bohužel, florbalová pravidla takovýto gól nauznávají a tak Karnetova kouzelná pravačka zůstane pravděpodobně pouze v pamětích všech zúčastněných.
22:55
Buldoci chytře šetří síly a balónek vyhazují až za bránu soupeře ze Střešovic.
22:06
Márův úsměv už se nedá popsat jako měsíček na hnoji. Teď už je to Slunce na hnoji.
22:03
21:05
Je nutné připomenout početní nepoměr obou týmů. Tatran přijel na toto utkání celkem se 14 hráči, na druhé straně Buldoci mají pouze tři špílery na střídání. To by se mohlo promítnout v závěru utkání.
19:49
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil Filip Lukeš, asistoval Ondřej Karnet (1:2).
16:40
Dvě excelentní nahrávka Máry "kouzelníka" Střídy a dvě zakončení Karneta mimo branku.
16:08
Vyloučen hráč Kryštof Doubek družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za hra rukou.
13:20
Na řev tatranské palmy reaguje Mára Střída ještě silnějším a mohutnějšám řevem. Ukazuje, kdo je na hřišti pán.
12:00
12:00
10:35
Na hřiště vběhla palma.
09:06
Hra se teď bez větších šancí přelévá ze strany na stranu.
06:28
06:28
Mára Střída po vstřeleném gólu hýři optimismem a se soupeřem na buly žoviálně hovoří. Na jeho tváři si můžeme všímnout mohutného úsměvu, který by básník pojmenoval ,,jako měsíček na hnoji".
06:17
Vyloučen hráč Vladimír Uher družstva Tatran Střešovice C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:40
Karnet dostal skvělou přihrávku, odkrytou bránu však trestuhodně minul.
04:20
Prokopova střela končí na pravé tyči golmana Tatranu.

02:55
Marek Střída je skvělý vizionář. Škoda, že byl spoluhráči nepochopen a jeho přihrávka poslala Tatran do brejku. Nevadí, hrajeme dál.
01:05
Branku družstva Tatran Střešovice C vstřelil Vojtěch Lánský bez asistence (1:0).